- Reklama -magazín

Proč si pořídit vinylovou podlahu

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Někomu se může zdát, že vinylové podlahy jsou zastaralé a nemoderní. Opak je však pravdou. Tento druh podlah se dnes těší velké oblibě a lidé si vinylovou podlahu pořizují nejen do koupelny, ale jejich realizace je prakticky možná v každé místnosti domu. Navíc jaká bude podlaha v místnosti závisí na požadavcích majitele a na jejích provozních vlastnostech. Trh stavebních a dokončovacích materiálů dnes nabízí obrovskou škálu rozmanitých produktů v oblasti podlah, mohou to být laminátové, parketové a samozřejmě vinylové podlahy. A právě vinylové podlahy jsou výbornou alternativou k drahým materiálům, jejichž cena často překračuje rozumné standardy.

Vinylové podlahy

Spotřebitel si vždy vybírá nejen pohledem, ale řídí se i kritérii praktičnosti a trvanlivosti. Tyto vlastnosti mají vinylové podlahy. Vinylové podlahy nejen vypadají krásně a stylově v každém interiéru, ale jsou také spolehlivé a vysoce kvalitní. Mají mnoho pozitivních vlastností, ale někdo možná ani neví, co si pod pojmem vinylová podlaha může představit. Díky moderním technologiím a inovacím se daří zlepšovat kvalitu podlah a nabízet všestranné možnosti, které kombinují výhody masivního dřeva, ale i praktičnost laminátu. Takový je vinyl. Jeho velkou předností je vysoká odolnost proti vlhkosti, což umožňuje realizaci zejména v místnostech s vysokou vlhkostí. Dále také odolává teplotním extrémům a zachovává si stálobarevnost.

Snadná instalace

Mnozí se trošku obávají instalace vinylových podlah. Jednoznačně lze říci, že k obavám není důvod. Vinylové dílce se pokládají zámkovým způsobem, vinyl click, který je snadný a rychlý. Pokládka je téměř totožná s plovoucím způsobem laminátové podlahy. Jednotlivé díly do sebe musejí dobře zapadnout. Každý zručný domácí kutil to jistě zvládne, ale pokud si do toho člověk netroufá, požádat o pomoc odborníky přece není žádná ostuda.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy