home Bydlení, Zahrada Prodlužte si grilovací sezonu

Prodlužte si grilovací sezonu

terasove-ohrivace-poulicni-lampaPodzimem nic nekončí

Smutníte, když vidíte pomalu žloutnoucí listí, které zvolna začíná opadat? Místo toho, abyste se těšili z pestrých barev podzimu se slzou v oku naposledy a to pečlivěji drhnete gril – klenot vaší kuchyně a kulinářských specialit, kterými jste oslňovali rodinu a známe celé léto? Tak se v klidu nadechněte a nic nezaklízejte, dokud se teplota nebezpečně nepřiblíží nule a déšť nenabere sílu a vytrvalosti nezačne připomínat monzun, pohoda na terase nebo balkonu rozhodně nemusí skončit.

Zkuste terasový ohřívač a buďte pěkně v teple

Divíte se a v hlavě vás napadá jediná možnost, že byste snad měli zastřešit nebo ideální vybudovat zimní zahradu? To sice také není špatný nápad, ale o tom možná někdy příště. Nyní si představíme o trochu levnější variantu, jak si prodloužit sezonu a ještě si užívat pěkných barevných dnů venku a něčím dobrým k zakousnutí či na pití.Kromě staré dobré deky a polštářů si totiž můžete pořídit terasové ohřívače a ty zahřejí i ty největší zmrzlíky.

Plynový nebo elektrický

Terasové ohřívače mohou být plynové nebo elektrické a mohou být velmi příjemným doplňkem vaší terasy, využít je můžete nejen s přicházejícím podzimem ale ostatně i za chladnějších letních večerů. Existerasove-ohrivace-kotliktuje mnoho typů těchto ohřívačů, nejčastější je ten, který se velmi podobá pouliční lampě. Svým designem rozhodně neurazí, naopak kromě zdroje tepla a někdy i světla se snadno stane pěkným doplňkem vašeho exteriéru.

Oslavte podzim na terase

Pravdou je, že terasové ohřívače nejsou úplně levnou záležitostí, levnější alternativou by se snadno mohlo stát například přenosné ohniště. To je ale vhodnější spíše pro skutečné milovníky ohně, pro které je jeho rozdělání hračkou. Cenové rozpětí terasových ohřívačů je dosti široké. Ten nejmenší, elektrický, nástěnný můžete pořídit již za cenu pohybující se kolem 1500,- ty nejdražší se potom pohybují až za hranicí 15 000,- Kč. Plynové ohřívače, které s přehledem zahřejí menší společnost a k tomu velmi pěkně vypadají se potom pohybují v cenách mezi pěti a šesti tisíci korun. Mnozí ocení regulaci výkonu, kterou ohřívače této cenové kategorie rovněž nabízejí. Tak hlavu vzhůru a podzimním grilovánkám zdar!

 

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář