home Bydlení, Design, Interiér Proměňte vaši koupelnu ve stylové lázně

Proměňte vaši koupelnu ve stylové lázně

Máte rádi wellness a spa, jenže jejich častá návštěva stojí mnoho peněz? Zkuste si z vaší koupelny vytvořit vaše osobní domácí lázně, které vás přenesou do říše relaxu a odpočinku. Díky domácím lázním se i u vás doma můžete cítit jako v luxusním wellness centru a hýčkat své tělo bez nutnosti odjíždět pryč z vašeho domu. Co k tomu budete potřebovat?

Odpočinková lázeň

Proměňte vaši vanu ve speciální bazén, kde si odpočine vaše tělo i duše. Do koupelny si přineste něco dobrého na zub nebo dobrý drink, přichystejte si příjemnou meditační hudbu nebo si film, který byste rádi viděli. Celou koupelnu si můžete ozdobit okvětními lístky, které se dají koupit v každém supermarketu. Napusťte si vanu plnou horké vody, nalijte do ní kvalitní pěnu do koupele, využijte koupelovou sůl, perličky s výživným olejem nebo váš oblíbený koupelový olej. Mezi relaxační vůně se řadí levandule, citronová tráva, pomeranč nebo eukalyptus. Užijte si zkrátka svoji chvilku pohody, vypněte sociální sítě a odložte telefon. Nevýhodu mají bohužel ti, kteří vlastní pouze sprchový kout.

Nenechte se rušit

Také na wellness centrech milujete to, že máte vždy vše po ruce? Zařiďte se ve vašich domácích lázních stejně. Z vaší koupelnové skříňky si na vanu nebo vedle ní vyskládejte vše, co byste mohli během relaxace potřebovat. Župan, ručník, sprchový gel, tělové mléko, pyžamo, to vše si nachystejte, abyste už potom nebyli ničím rušeni.

Kosmetická péče

Po koupeli dopřejte vaší pokožce náležitou péči. Tělové oleje nebo mléka zvláční vaši pokožku a dodají jim výživné látky, zkusit však můžete i různé zábaly. Už dlouho jste si slibovali, že si uděláte čas na pleťovou masku? Tohle je skvělá příležitost! Také při schnutí masky využíváte zrcadla do koupelny, do kterého děláte vtipné obličeje, tancujete nebo děláte, že jste na pěvecké show? Využijte zkrátka všechen čas z vaší wellness pauzy a užijte si ho na maximum! Načerpáte novou životní energii a skvěle si odpočinete.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář