- Reklama -magazín

Robotický vysavač ušetří víc než jen váš čas

Mohlo by Vás zajímat

Mnoho každodenních činností nás vyčerpává natolik, že večery chceme trávit spíše v klidu a v pohodě, než vařením či úklidem. Proto mnoho z nás s nadšením přivítalo celou řadu přístrojů, které nám takové aktivity usnadňují. V našich domácnostech se tak již běženě vyskytují nejrůznější roboti, nádobí po nás umyje myčka na nádobí, ale úklid podlahy je stále pro mnoho lidí stále oblast, u které o automatizaci příliš neuvažují. Přitom robotické vysavače již existují celou řadu let. Proč tedy stále převládá u mnohých hospodyněk pocit, že žádný robot nemůže vysát či vytřít stejně dobře jako ona sama?

Robotické vysavače jsou již mnohem obratnější

Je již dávnou minulostí, kdy bylo pro robotické vysavače problematické překonat i menší nerovnosti. Aktuálně jsou již na trhu modely, které si poradí i s převýšením 2 cm a problém jim nečiní i hrubší povrch, než jakým je třeba obyčejná plovoucí podlaha či lino. Nemusíte se proto obávat, že by se váš nový pomocník zalekl koberce, který máte pod stolem či v obývací části pokoje. A navíc vám kromě vysávání dokáže i stejný přístroj podlahu také vytřít.

Šetřete čas a svá záda

Že se nedostane do každé skuliny, kam byste dosáhli vy při ručním vysávání? A nevytře přesně tak, jak jste zvyklí se svým mopem? To možná ne, ale myslete na čas, který ušetříte a také to ohýbání… Robotický vysavač vám vysaje vámi navolenou plochu v době, kdy nejste doma. Zbavíte se tak většiny nečistot a místa, kam se nedostane můžete jednoduše vysát ručně, tedy v případě, že je vaše domácnost tolik členitá a takových míst je v ní hodně. Vyplatí se zakoupit tzv. akční sety, kdy k robotickému vysavači s mopem dostanete navíc i tyčový vysavač s odnímatelným ručním vysavačem pro malá a těžko dostupná místa. Právě takový má v akční nabídce například Iloox, jehož vysavače disponují kvalitními motory japonské výroby.

Jak vybrat ze široké nabídky na trhu

Už jste se konečně rozhodli, že dáte robotickému pomocníkovi šanci, teď ale tápete, jak si vybrat ze široké nabídky? Zaměřte se na tyto parametry, které by přístroj měl určitě mít:

  • kvalitní laserovou navigaci pro dokonalou orientaci
  • překonání překážek vysokých až 2 cm
  • výkonný motor s tichým chodem
  • suché i mokré čištění
  • ovládání na dálku přes mobilní aplikaci
  • výběr uklízecích režimů
  • hloubkový úklid různých typů podlah i koberců
  • zónové čištění

Přejeme dlouhé a spokojené přátelství s vaším novým pomocníkem do domácnosti 🙂LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy