- Reklama -magazín

Rozhodujete se pro nové bydlení? Zvolte montovanou dřevostavbu!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Krásné, honosné a na pohled luxusní vily nejsou jen výsadou milionářů, jak by se mohlo na první pohled zdát – klidně si jej můžete dovolit i vy! Nevěříte? Vyberte si ten pravý domek právě pro vás a nebojte se, že jej budete splácet celý život.

Starosti se stavbou můžete hodit za hlavu!

Hlavní výhodou pořízení dřevostavby na klíč je ten,že vám odpadnou všechny starosti se stavbou, jelikož vám firma zhotoví nejenom návrh stavby, ale pomůže vám i s výběrem pozemku, s projektovou dokumentací, geodetické práce, zajistí veškerá povolení, stavební dozor a spoustu další práce, kterou byste jinak museli zařídit sami. A nemyslete si, kolikrát to jsou i měsíce práce, které by vás od samotné stavby mohly dokonce i odradit!

Nízkoenergetické domy

Právě pro svou nízkou spotřebu a šetření energií jsou tyto montované domy na klíč v poslední době tak oblíbené. Dokonce i samotná stavba je znatelně levnější a šetrnější k přírodě. Navíc i v zimě netrvá tak dlouho, než se celý domov protopí. Základem nízkoenergetičnosti je již samotný materiál, ze kterého je stavba postavena – a to je dřevo. To totiž dokáže pohlcovat skleníkové plyny, a navíc se jedná o naprosto ekologický materiál.

Postavte si dům přesně de vašich potřeb

Další výhodou je, že tyto domy si můžete nechat postavit prakticky ve všech možných velikostech. Máte mnoho dětí? Proč jim nepořídit samostatné pokoje? Nejenom velké rodiny si takový typ domů pořizují, je vhodný klidně i pro starší pár, který již chce mít „svůj klid“ či pro mladý pár, který již nebaví platit nájem a namísto vyhazování peněz z okna každý měsíc se rozhodnou, že budou tyto peníze investovat do svého bydlení.

Pokud se rozhodujete, jak budete bydlet, již dál nedumejte – dřevostavba na klíč je tou nejlepší volbou!

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy