- Reklama -magazín

Rychlá půjčka, dlouhé splácení

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Rychlá půjčka často svádí k tomu, abychom ji splatili co nejdříve. Lidé si tak často sjednají měsíční splátky v neúměrně vysoké částce. Půjčky si sjednávejte tak, aby vám měsíčně zůstávalo dostatek peněz na úhradu běžných potřeb i tvorbu finanční rezervy. Rovněž můžete využít bankovní nebo nebankovní půjčky pro konsolidaci.

Rychlá půjčka svádí k rychlému splacení

Občas se dostáváme do situace, kdy potřebujeme půjčit pár tisícikorun na kratší období. Rychlá půjčka je vyřízena během jednoho dne a vše sjednáme online. Stejně rychle, jako jsme si půjčili, chceme dluh také vyrovnat. Proto občas zvolíme neúměrně vysoké splátky.

Vysoké měsíční splátky vás ohrozí ve chvíli, kdy dojde k nečekané události. Stane se úraz, ocitnete se bez zaměstnání nebo v delší pracovní neschopnosti. Rychlá půjčka umí pomoci a umí způsobit i nejednu vrásku na čele.

Půjčka ihned, splácení pozvolna

Nejlepší cestou, jak si vyřídit půjčku je porovnání nabídek od více subjektů. Orientujte se podle zveřejněné výše RPSN. I půjčka ihned může mít nízké RPSN, zejména v případě, kdy oslovíte více poskytovatelů a necháte si zpracovat kalkulace. Někdy vám výhodnější nabídku dá banka jindy jsou vítězem nebankovní půjčky.

Splátky si rozložte na delší čas a zajímejte se o to, zda můžete bez sankcí splatit dříve. I když vám měsíčně bude zbývat hotovost a mohli byste si dovolit vyšší splátku, raději si tvořte úspory. Pokud se po dobu splácení nedostanete do žádných potíží, úspory použijete pro dřívější úhradu dlužné částky.

Refinancujte s pomocí nebankovní půjčky

Soukromé subjekty posuzují případ každého klienta individuálně. Proto je možné získat půjčku i tehdy, když klient neuspěl u banky. Nebankovní půjčky pak často slouží jako nástroj pro refinancování. Je sjednán nový úvěr a původní půjčky jsou okamžitě zaplaceny. Nový úvěr se nastaví na nižší měsíční splátku a delší dobu splatnosti. I když může nebankovní půjčka znamenat mírně vyšší náklady, pomáhá řadě klientů snížit měsíční splátku a vyhnout se placení vysokého penále.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy