- Reklama -magazín

Rychlá půjčka pomůže opravit koupelnu nebo pořídit novou kuchyňskou linku

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Cítíte se doma vlastně dobře, ale něco tomu zkrátka chybí. Kus nábytku nebo malá rekonstrukce.

V dnešní době je možné bydlet pohodlně, útulně a zároveň úsporně. Podlahové topení, dvojitá plastová okna, spotřebiče, na jejichž energetickém štítku se skví hodnocení A+++. Když se ale stěhujeme do nového, nedostává se peněz na všechny úpravy, které bychom chtěli provést co možná nejdříve. A to jednoduše proto, abychom si lépe zvykli na novou domácnost. Možná zvažujeme vanu místo sprchového koutu, případně bychom rádi vyměnili kuchyňskou linku. V každém případě, rychlá půjčka je zde plně k dispozici!

Bezúčelová a jednoduchá, přesně jak si přejete

Když se řekne klasická rychlá půjčka, je třeba jedním dechem dodat i její základní parametry. Jde samozřejmě o bleskovou akci, která pomůže rodinnému rozpočtu v době nouze, ale kolik si vlastně díky ní můžete půjčit? A na jak dlouho se může protáhnout splátkový kalendář? Existuje zde případná možnost odkladu? Nejen tyto otázky se jistě mnoha potenciálním zájemcům ozývají při každé další myšlence na malý úvěr…

  • Až patnáct tisíc korun, a to i pro nové klienty, bez omezení. Stačí jen splnit základní požadavky a peníze jsou vaše, žádné dlouhé vyjednávání tady určitě nikdy nenastane.
  • Doba splatnosti v rozmezí 1 až 4 týdnů, respektive 7 až 28 kalendářních dnů. Nastavit tuto lhůtu je možné vždy po sedmi dnech, s tím, že je v případě nutnosti možné i prodloužení.
  • Poplatek za vyřízení žádosti nebo vedení úvěrového účtu je dnes už jasnou minulostí, na tohle se v nebankovním sektoru vůbec nehraje. Jediné, co zaplatíte kromě jistiny, je jen úrok.

Rekonstruovat celý byt by bylo samozřejmě poněkud dražší, ale za patnáct tisíc se dá pořídit pěkná kuchyňská linka do garsonky nebo pár spotřebičů, které patří mezi ty opravdu životně důležité. Jinými slovy, jde určitě o částku, se kterou lze počítat a využít ji na poměrně široký repertoár věcí. Žádné zbytečné otázky a prodlevy, peníze mohou být na účtu během příštích patnácti minut, takže si jen promyslete, jakou změnu uděláte a celá akce může hned poté začít!

Nová komoda nebo třeba pěkná knihovna

Věci, se kterými si uděláte radost a zároveň vnesou do obydlí pozitivní energii. Takže hned dvě výhry v jednom, že? Co třeba nějaký kousek nábytku, který je užitečný, protože šetří prostor a působí velmi elegantně? Do komody se vejdou lůžkoviny nebo ručníky, v knihovně si zase utřídíte všechny své oblíbené přátele z oblasti beletrie. V malém bytě se přece počítá každý decimetr čtvereční, který získáte! A může to tak být ještě dnes, vyberte si v kamenném obchodě pěkný kus nábytku, sjednejte si půjčku a zaplaťte potom kartou – většina prodejen vám může navíc nabídnout odvoz zboží až domů, i kdybyste žili třeba pěkných pár kilometrů opodál.

Nebankovně, tedy bez všetečných zvědavých pohledů

Protože se moderní nebankovní půjčky sjednávají přes internet, můžete si být jistí, že vše zůstane v naprosté tajnosti před okolním světem. Nezáleží na tom, jestli je ve hře malá rekonstrukce v koupelně, kuchyni nebo nový spotřebič – a také se nikdo třetí nedozví vůbec nic, pokud se nebudete chlubit svou půjčkou veřejně, zůstane pod pomyslnou pokličkou. Zbývá jen vše v pořádku splatit, ale to jistě nemůže představovat nejmenší problém…

Stačí plnoletost a doklad o trvalém příjmu

Co je zapotřebí pro schválení? Je tu hned několik bodů, které musí splnit každý žadatel, nicméně nároky rozhodně nejsou nijak vysoko. Věk osmnáct a více, vlastní příjem a bankovní účet vedený u české banky, na nějž proběhne platba. Stejně tak ještě bude nutností trvalé bydliště v ČR, tudíž půjčit peníze si nemusí jen čeští občané, ale také cizinci, kteří zde dlouhodobě žijí a pracují.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy