- Reklama -magazín

S jakou manipulační technikou hravě zvládnete práci ve skladu?

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Práce ve skladu rozhodně nepatří mezi nejjednodušší a nejméně náročné práce. I když je v současné době práce skladníka velmi dobře finančně ohodnocována, ne každý se do pozice „skladník“ hrne po hlavě. Každý má skladníka zafixovaného jako člověka, který ve skladu neustále přemísťuje zboží a palety, neustále manipuluje s těžkými krabicemi nebo balíky, a jen stěží má co dělat, aby si neuhnal nebezpečnou kýlu. Ovšem málokdo si uvědomuje, že žijeme v moderní době plné technologií a že už i práce skladníka lze zvládat hravě, když je sklad vybaven manipulační technikou.

Manipulační technika jsou stroje a přístroje, které by rozhodně neměly chybět v žádném skladu. Díky manipulační technice lze zvládat práci skladníka rychle, hravě a méně náročně, což ocení nejen zaměstnanci firmy, ale také samotní zaměstnavatelé (díky manipulační technice půjde práce skutečně od ruky, což vidí zaměstnavatelé rádi).

Otázkou však je, s jakou manipulační technikou půjde práce ve skladu hravě a bez problémů. Přece jen se do skupiny manipulační techniky řadí hned několik strojů a přístrojů a mnohé sklady nepotřebují vše.

Nízkozdvižné vozíky

Nedílnou součástí zejména menších skladů jsou nízkozdvižné vozíky, které by měly být i v těch skladech větší. Jsou velmi praktické, snadno se ovládají a ještě lépe se s jejich pomocí manipuluje s balíky a paletami. Mladé a technologicky velmi vyspělé společnosti ocení spíše elektrické podoby nízkozdvižných vozíků, s nimiž jde práce ještě lépe a ještě rychleji.

Vysokozdvižné vozíky

Do větších skladů, kde je všechno vysoko, se vyplatí koupit si vysokozdvižné vozíky, s nimiž je práce stejně lehká jako s nízkozdvižnými vozíky. A opět potěšíme mladé, dynamické společnosti – i vysokozdvižné vozíky lze zakoupit v elektrickém provedení. Je to však krapet dražší záležitost.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy