- Reklama -magazín

SAPELI nově nabízí bezpečnostní dveře v 76 dekorech

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS sladěné s interiérem

Designu vstupních bezpečnostních dveří běžně tolik pozornosti nevěnujeme. Při výběru sledujeme především parametry zabezpečení a jejich funkčnost a mnohdy koupíme to, co je prostě “po ruce“. Ale i tyto účelové a technicky vyspělé dveře mohou vypadat krásně a oživit interiér domácnosti. SAPELI, jednička na trhu interiérových dveří a zárubní, nabízí nově své bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS v 76 různých dekorech. Na výběr je dýha nebo laminát, dřevěný dekor se svislou i vodorovnou orientací nebo hladké povrchy v různých barevných odstínech, jako je například kámen láva, beton a mnoho dalších. Již vám tedy nic nebrání sladit dekor vstupních bezpečnostních dveří například s podlahou, obložením stěn nebo nábytkem v předsíni.

Přestože se jedná o vstupní dveře, které jsou oproti ostatním částem interiéru upozaděné, i zde můžeme být nyní při výběru nároční a můžeme volit z mnoha dekorů. „Zákazníci k nám chodí s různými požadavky a jsem rád, že ve většině případů můžeme vyhovět. Často se setkáváme i s poptávkou bezpečnostních dveří, které mají mít z každé strany jiný vzhled. Většinou je to v situaci, kdy je potřeba dodržet jednotný design vstupních dveří ve společných prostorách bytových domů, ale z pohledu z bytu chtějí mít majitelé dekor jiný,“ říká Petr Klíma, produktový specialista SAPELI, a doplňuje: „Ani to není problém. Jediné, co je potřeba dodržet, je stejný materiál z obou stran, tedy kombinovat dýhu s dýhou a lamino s laminem, nicméně jednotlivé odstíny a barvy už jsou na volbě zákazníka.“

U bezpečnostních dveří SAPELI RC3 GOLIAS je nyní na výběr ze 76 dekorů v dýhovaném nebo lamino provedení. Sortiment zahrnuje známé české dřeviny, jako třeba oblíbený dub, buk, jasan, olše nebo třešeň, tak i exotické dřevo, například wenge, mahagon či zebrano. Zajímavý nádech mají dveře vyrobené v dýze z ořechu saténového či jasanu hnědého Riegel. Dubovou dýhu lze navíc mořit 21 různými odstíny. Náročného zákazníka zaujmou dveře se zajímavou strukturou příčného řezu dýhy. Lamino provedení, které je o něco levnější, SAPELI nabízí ve vzhledu dýhy anebo v klasických barvách od univerzální bílé přes šedé odstíny až po moderní antracitovou barvu. Na dveře lze dokonce použít i novou bílou barvu EKO nebo stříkanou barvu, u které lze navíc vybírat odstíny dle zavedených vzorníků RAL nebo NCS. Pro interiéry v industriálním stylu jsou připraveny také dekory ve vzhledu plechu nebo betonu.

Ačkoliv zde celou dobu věnujeme pozornost zejména vzhledu, opominout bychom neměli ani bezpečnostní parametry dveří SAPELI. Celkem existuje šest bezpečnostních tříd, přičemž pro zabezpečení domova jsou ideální dveře třetí bezpečnostní třídy, jakými jsou právě RC3 GOLIAS. Zabrání vniknutí zloděje, sníží hluk ze společných prostor domů a ochrání domácnost před požárem nebo únikem tepla. Mají 3bodový hákový zámek, 3 závěsy a 3 pasivní čepy proti vysazení. Nelze je prokopnout a odolají i 70 cm dlouhému páčidlu či ruční mechanické vrtačce. Po dobu minimálně 30 minut odolají požáru a utlumí okolní zvuky až o 43 dB.

Velmi praktickou výbavou dveří je tzv. klima provedení II. a III., což jsou kategorie pro oddělení prostorů s rozdílem klimatu (rozdílné teploty a relativní vlhkosti uvnitř bytu a na chodbě).

V rámci nadstandardní výbavy lze dveře doplnit o kouřotesnou ochranu, digitální kukátko se záznamem pohybu před dveřmi pro případy, kdy nejste doma nebo zámek ENTR pro odemykání pomocí bezdrátové klávesnice, smartphonu nebo otiskem prstu.

Bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS lze během celého dubna a května pořídit u SAPELI za cenu klasických RC3 dveří, tedy se slevou 2 350 Kč bez DPH. Více na www.sapeli.cz.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy