- Reklama -magazín

SAPELI představí své novinky na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH 2019

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

SAPELI, jednička na trhu interiérových dveří a zárubní, se i v letošním roce zúčastní mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční od 17. do 21. 9. 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. 

SAPELI zde bude prezentovat nejen svoji širokou nabídku včetně skleněných dveří a stěn, ale hlavně nebudou chybět letošní nové dekory nebo systémy posuvů. K vidění budou i novinky z řady SAPGLASS jako např. bezfalcové panty nebo nové typy skel.  Odborníci společnosti SAPELI, kteří nejen rádi poradí, ale zodpoví veškeré dotazy týkající se výběru vhodných dveří či celoskleněných stěn, budou k dispozici u SAPELI stánku s oficiálním číslem B08 umístěném v hale 2.

Nové dekory kategorie CPL

CPL povrch dveří díky svým vlastnostem dobře snáší rodinný provoz s malými dětmi či domácími mazlíčky, ale je i skvělým řešením pro kanceláře. SAPELI v letošním roce rozšiřuje nabídku dekorů právě této kategorie o tři nové povrchy – Dub Sherwood, Dub Arktický Bílý a beton bílý, které by na stánku SAPELI rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti. 

SAPGLASS přichází s novým povrchem, skly i technickým vylepšením pro minimalistický design  

Široká škála programu celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS společnosti SAPELI představí na FOR ARCH zcela nový povrch ANITSCRATCH, který vyniká extrémní odolností vůči poškrábání, otiskům prstů a skvrnám. Kromě toho se zde bude prezentovat i nové sklo s minimální propustností světla či nové provedení bezpolodrážkových celoskleněných dveří a do nich určené skryté závěsy, které v jedné rovině se zárubni vytváří estetický a technický detail. 

Návštěvníci stánku SAPELI se rovněž mohou těšit na ukázky vstupních bezpečnostních dveří GOLIAS, veškerých systémů otevírání dveří či řešení skrytých zárubní. To vše doplní mnoho modelů dveří v bílé barvě, která je v interiéru stále velkým trendem.

LivingHome on Facebook
Předchozí článek
Další článek

Nejnovější příběhy