- Reklama -magazín

Sedací vaky mohou být i zajímavým designovým prvkem

Mohlo by Vás zajímat

sedací vaky tělo článku venkovníUž je tomu mnoho let, co se objevili v domácnostech i na veřejných místech, ano, řeč je o sedacích vacích. Nejprve se možná zdálo, že se jedná o přistání podivným mimozemských předmětů, ale postupně si začaly získávat své příznivce a to zejména pro nečekané pohodlí, které přinášejí. Sedací vaky mohou mít mnoho podob a lze je tak zasadit do nejrůznějších interiérů.

Zatímco pro dětské pokoje jsou vhodné veselé motivy, jako jsou například fotbalové míče nebo různé zvířecí motivy, do obývacích pokojů laděných do jemných tónů lze snadno zvolit jednobarevné a jednoduché. Pokud toužíte po příjemném koutku, kde se vám bude dobře odpočívat, třeba u pěkné knížky nebo při sledování televize, i na to jsou ideální volbou právě takové vaky.

Není vám příjemný materiál podobný silnému šusťáku? Nevadí, dnes už jsou vyráběné z nejrůznějších textilií, existují i pletené a mnohé jiné, vybírat tedy můžete nejen z pestré barevné škály a vzorů, ale právě i materiálů. Sedací vaky mohou být také správnou volbou pro vybavení tak trochu netradiční kanceláře, v pohodlí takového sezení budou nápady přicházet doslova samy a atmosféra v takové jednací místnosti si s tou v té obvyklé skutečně nezadá.

Tento druh sezení se neomezuje pouze na vnitřní prostory, můžete jím sedací vaky tělo, obývákhravě oživit i prostor své terasy. Zvolíte-li správný materiál a máte-li dostatek místa, kam vaky umístit při nepřízni počasí a mimo období, kdy je venku budete používat, mohou být tou nejlepší volbou pro pohodlné posezení s přáteli či s rodinou. Fantazii se jednoduše meze nekladou, hodí se kamkoliv, stačí jen vybrat vhodnou barevnou kombinaci a uvidíte, že oživí i váš interiér. Cenové relace těchto vaků jsou velice široké, dají se pořídit od několika stovek až do několika tisíců. Cena závisí hodně na značce a také kvalitě provedení. Pokud budete vaky hodně používat, je dobré si ověřit jejich kvalitu a nekupovat ty nejlevnější, které nemusí tolik vydržet. Kvalita materiálu a provedení se projeví při prvním dopadu těžší váhy na takový vak, to je dobré mít na paměti.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy