home Bydlení, Design Umělé květiny v interiéru už nemusí budit jen posměch návštěv

Umělé květiny v interiéru už nemusí budit jen posměch návštěv

Také máte ještě v živé paměti doby, kdy se na trhu začaly objevovat první umělé květiny? Vypadaly skutečně velmi uměle a ani na hřbitovech, kam byly umisťovány s velkou oblibou, mnoho parády nenadělaly. V interiérech domů a mnohých restaurací působily až legračně a bohužel se v některých podnicích dochovaly v původním stavu (jen trochu vybledlé) dodnes.

umělé květiny těloOvšem dnešní doba nabízí zcela jinou kategorii umělých květin a to nejen řezaných, ale i trvalek. A ty povedené jsou skutečně velmi často k nerozeznání od těch pravých. Však tomu také odpovídají cenové relace, ve kterých se ty kvalitní a originálu věrné, pohybují. A právě takové mohou ozdobit a oživit i váš interiér nebo interiér místa vašeho podnikání. Nemusí se jednat jen o restaurace a podobná zařízení, velmi se hodí například do kadeřnických salónů, čekáren různých ordinací či právnických a jiných poraden.

V interiéru vašeho domu či bytu mohou být krásným doplňkem jídelního nebo konferenčního stolku, květiny můžete ve váze různě kombinovat a tak budou budit dojem vždy čerstvých a nových. Výrazné květy mohou být také velmi vkusnou dekorací doplníte-li jimi nějaký dekorační předmět. Může se jednat o ptačí klec nebo starý kolovrátek apod.

Umělé květiny, které jsou věrnou kopií trvalek jsou ideálním řešením pro ty, kteří mají problém s péčí o květiny živé nebo jsou z nějakého důvodu často na delší dobu mimo domov. Ne každý má možnost sehnat někoho, kdo se mu bude v době nepřítomnosti o rostliny starat. Domov bez květin je velmi smutným místem, právě rostliny spolu s dalšími věcmi dělají z domu domov a na to je třeba myslet. Květiny vždy dobře barevně nakombinujte a nezapomeňte se o ně také starat. Péče je sice v porovnání s těmi živými zanedbatelná, ale určitě byste je neměli nechat pod nánosem prachu. Hodí se je cca jednou za měsíc osprchovat vlažnou vodou a nechat okapat, budou opět jak nové, tedy živé…

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář