- Reklama -magazín

Staré nemusí být nepotřebné

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Našla se u Vás doma při vyklízení pozůstalosti po babičce stará skříň nebo komoda? Vám se ale do interiéru nehodí, nelíbí se vám nebo je dokonce trochu poškozená? Pomůže vám výkup nábytku.

Možná i Vy máte doma skrytý poklad

Je Vám líto vyhazovat předměty, ke kterým máte citový vztah nebo ho měli vaši nejbližší, zkrátka jen proto, že se míjejí s Vaším vkusem? Nedostatek prostoru je palčivým problémem mnoha domácností a nevyužívaný nábytek nebývá kam uskladnit. Navíc si mnoho lidí ani včas neuvědomí, že doma mají zařízení, které má svou historickou i finanční hodnotu.

Tyto cennosti tak bez odborné péče často jen chátrají, přestože by mohly ještě plnit svou funkci a současně se stát nepřehlédnutelnou ozdobou každého interiéru. Svému původnímu majiteli dokáží navíc zajistit i poměrně sympatický příspěvek do rodinného rozpočtu což v době, kdy mnoho z nás řeší doslova každou korunu, jistě nelze opominout. Jak významná částka to bude, to ale sami s vysokou pravděpodobností odhadnout nedokážete.

Co se starým nábytkem

Posuzovat by to měl člověk, který se práci se starožitnostmi denně věnuje. V éře internetu si takového člověka specializovaného na výkup starožitného nábytku snadno vyhledáte, zkontaktujete a pak už není problém si v rámci nezávazné poptávky nechat daný kousek nacenit.

Obrátíte-li se na služby společnosti Nábytek Ježek, tak o Vaši starožitnost bude kompletně postaráno. Vzhledem k tomu, že zvláště rozměrný nábytek je komplikované převážet, neboť mu hrozí poškození, tak v rámci celé ČR Vám bude služba výkupu nábytku zajištěna od prvotního ocenění přes samotný odvoz zdarma.

Zkuste tak věnovat chvíli času tomu, co vám například již dávno bez užitku leží na půdě. Mějte na paměti, že takto pomůžete nejen sobě, případně tomu, komu váš starý nábytek dál udělá radost a zajímavě doplní jeho domov, ale také zodpovědně přispějete k zachování kulturního odkazu našich předků.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy