- Reklama -magazín

Starosti přenechte jiným a pořiďte si kvalitní dům na klíč

Mohlo by Vás zajímat

dům 34 aJiž dávno neplatí, že kvalitní a nízkoenergetické bydlení si mohou dovolit jen ti nejbohatší. V oblastí moderních technologií a trendů zažíváme v posledních letech skutečnou revoluci. To se projevuje nejen v kvalitě a designu bydlení, ale také v jeho dostupnosti téměř každému. S počtem nových stavebních firem roste také konkurence a tam, kde jedni volí cestu nižší kvality za maximální ceny, tam druzí volí maximum kvality za dostupné ceny. Takovou společností je například Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Od počátku své existence staví do popředí zájmu klienta a jeho spokojenost, což deklaruje nejen cenovou politikou a kvalitou svých staveb, ale také celou řadou dalších doplňkových služeb, které svým klientům nabízí v ceně domu na klíč. Poradci z oblasti financí a pojištění jsou k dispozici a dokáží zajistit hypoteční úvěr, který svou měsíční splátkou vyjde levněji než nájemné běžného bytu.

Nízkoenergetický provoz je dnes již také jedním ze základních požadavků na nový dům, ze kterého byste neměli v žádném případě slevit. Nízkoenergetické zděné domy, ale i dřevostavby využívají unikátní certifikované technologie a nejkvalitnější materiály. Díky tomu může společnost na své domu poskytnout až 33 let trvající záruku. Pokud čekáte, že na výběr dostanete dva nebo tři menší domy, pak se nechte ohromit nabídkou více než třiceti domů. Ty kromě kvalitního provedení nabízí i skutečně vydařené architektonické pojetí staveb. A to nejen důmyslnou vnitřní dispozicí, ale i exteriérem. Na výběr máte z několika různých obkladů domů a velká francouzská okna sluší snad každému domu.

Interiér je v konečném důsledku to, co utváří váš domov a i zde je třeba klást důraz na kvalitu, design a smysl pro detail. I proto je každý dům navržen tak, aby poskytl dostatek světla a prostoru pro každého člena domácnosti. Plovoucí podlahy, koupelny s podlahovým vytápěním a vybavením od německé jedničky Richter&Frenzel, kvalitní interiérové dveře a zárubně, schodišťový systém, který v Česku nemá obdoby a mnoho dalšího promění každý dům na klíč v domov, kam se budete každý den rádi vracet.

Jeden důkaz za všechny. Prohlédněte si dům na klíč číslo 34, luxus rozprostírající se na užitné ploše 148 metrů vám nabídne tři ložnice a stejný počet koupelen, dvě terasy a jeden balkon. Nechte se nalákat, tento dům vás vyjde ve zděné variantě na 3.990.000,- Kč a ve variantě dřevostavba dokonce jen na 3.490.000,-Kč a to vždy včetně DPH. Neváhejte a sjednejte si schůzku na něDDNK logo finalnikterém z pěti prodejních míst v Praze, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Rokycanech nebo Hořovicích.

 

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy