- Reklama -magazín

Stavební stroje a mechanizaci si můžete vypůjčit!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, že těžké, robustní a hlavně drahé stavební stroje, potřebné při stavbách rodinných i bytových domů, kancelářských či obchodních objektů, ale i infrastruktury, si nemusíte nutně kupovat, ale že existuje půjčovna stavební mechanizace, kde si je můžete docela jednoduše vypůjčit?

A co všechno vám vlastně můžeme k pronájmu nabídnout?

  • vibrační nástroje – pěchy, desky a válce
  • řezače spár, bourací kladiva, vrtací zařízení
  • jednofázové i třífázové elektrocentrály, nebo elektrocentrálu se svářečkou
  • nakladače, rypadla, dumpery
  • a spoustu přídavných zařízení a užitečného příslušenství

Nyní se blíže zaměříme na konkrétní „velkou mechanizaci“, kterou by vás mohla půjčovna stavebních strojů oslovit, a to na rypadla a dumpery.

Tyto stavební stroje, pocházející z dánské provenience, se vyznačují dlouhou životností, spolehlivostí a bezporuchovým provozem. Vyhovují těm nejnáročnějším požadavkům zákazníka.

Kolová rypadla jsou stroje se silným motorem a velkým výkonem. Hydraulický systém je řízen elektronicky. K dispozici máme rypadla s násadou výložníku dlouhou od dvou do tří metrů. Rypadla jsou postavena na modulovém podvozku, radlici i stabilizační podpěry je možné namontovat tak, aby stroj náležitě vyhovoval vašim pracovním záměrům.

Rypadlo – nakladač patří k nejmodernějším stavebním kombinovaným strojům. Je robustní a výkonný, ale přitom pohodlný na obsluhu; kabina je odhlučněná a vibrace redukovány.

Univerzální dumper – vhodný na silnici i do terénu, a to i třeba do měkkého a bahnitého. U obsluhy stroje jsou možnosti individuálního nastavení. Ovládací joystick je integrován do pravé loketní opěrky.

Naše půjčovna stavebních strojů a mechanizace má i webové stránky, na nichž zjistíte, jak široký sortiment vám můžeme poskytnout. Najdete tam vše pečlivě a přehledně uspořádané pro snadnější výběr, a to i s ceníkem.  A pokud si nejste jisti, zda rovnou investovat do pořízení zmíněných strojů, či nejprve přistoupit k výpůjčce a techniku si vyzkoušet, obraťte se na naše kvalifikované pracovníky – ochotně vám poradí.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy