home Služby Stěhováci k vašim službám!

Stěhováci k vašim službám!

Potřebujete se pustit do stěhování a nemáte na to odvahu? My jí máme na rozdávání a rádi vám s tím píchneme. Heslo zní: Stěhování levně Praha.

Levná kvalita

V Praze je stěhovacích firem dost, ale slůvko „levně“ dělá z té naší trochu výjimečnou. Ano, v porovnání s jinými jsme levnější, nikoliv však méně kvalitní. A na to pozor! Zakládáme si na tom, že u nás dělají opravdoví profíci, kteří se nezaleknou těžkých břemen, absence výtahů nebo pražských ulic, kde se obvykle nedá zaparkovat. Stěhování levně Praha je jiné i tím, že pracujeme ve všední den i ve svátek za stejnou cenu a tu vám samozřejmě vždy sdělíme. Kalkulace je individuální, nutno však připomenout, že vám klidně přestěhujeme jednu skříň, ale i celý dům. Malá zakázka je pro nás stejně důležitá jako velká a nejdůležitější jste pro nás vy – náš zákazník, náš pán, tak co si budete přát?

 Stěhování levně Praha – firma splněných přání

Jistě, zákonitosti gravitace a podobné drobnosti nepokoříme ani my, ale máme svaly a letité zkušenosti, takže můžeme dobře sloužit. Jako stěhovací firma, která nabízí široký sortiment služeb, vám můžeme nabídnout mnohé. Stěhování na klíč, tedy „door to door“, kdy nám stačí říct jen odkud a kam a následně najdete vše na svém místě, nebo třeba schopnost vyhovět i zahraniční klientele. Jazykové bariéry pro nás nejsou překážkou, stejně jako starožitnosti nebo těžké či objemné věci. My ve Stěhování levně Praha si poradíme skoro se vším, navíc máme vozový park, ze kterého vybereme vždy ten nejlepší dopravní prostředek.

Rozmazlujeme si zákazníky

Ano, kromě toho, že u nás budou vaše věci jako v bavlnce, rádi vám pomůžeme i v dalších náročných situacích. Například vyklízení pozůstalosti – zařídíme vše, pozůstalost můžeme klidně odkoupit. Pokud budete chtít nemovitost vyklidit, zajistíme ekologickou likvidaci. Rádi vám také pomůžeme s balením věcí, pevné krabice i šatní boxy vám klidně doručíme až před dům, můžete si je jen půjčit, nebo též koupit. Poradíme a podáme pomocnou ruku, kde je třeba a garantujeme, že stěhování v naší režii vás bude bavit!

LivingHome on Facebook

Napsat komentář