- Reklama -magazín

Stěhování bez starostí

Mohlo by Vás zajímat

Čeká vás stěhování do nového a veškerou radost z nového bydlení vám kazí představa, jak v duchu filmu Kulový blesk budete s rodinou zažívat muka a doufat, že se nic nerozbije, neztratí a vy to snad také přežijete? Proč tak dramatický scénář, stěhování nemusí být noční můra, řešením může být stěhovací firma, která se o vše profesionálně postará. V konečném důsledku totiž můžete ušetřit nejen své nervy, ale i peníze, i když se to na první pohled tak nemusí zdát. Máme pro vás ohledně stěhování rady získané za roky zkušeností. Díky nim můžete veškeré obavy hodit za hlavu a začít se konečně těšit!

Dobře se připravte

Základ je jasný, nepodceňte přípravu. Stěhovací firma vám vše odnese a přepraví na místo, ale následně už bude vše na vás. Měli byste počítat s tím, že hned nezvládnete vše vybalit, možná také nebudete mít nějaký čas kam, a proto dobře promyslete, jak věci zabalíte. Roztřiďte je nejprve na věci, které potřebujte ke každodennímu životu a pak na ty, bez nichž se obejdete i delší čas. Ty mohou zůstat zarovnané v krabicích i několik týdnu, aniž by vám chyběli. Nepodceňte popisování krabic. A na věci běžné denní potřeby využijte zavazadla a další praktické věci, třeba plastové nádoby apod. Křehké věci pečlivě zabalte, ale také označte. Ocení to nejen stěhováci, ale i vy. Stěhovací firmy sice bývají pojištěné a stejně tak i vy, ale některým věcem se dá dobře předcházet právě pečlivé přípravě před samotným stěhováním.

Organizace na místě

Při příjezdu na místo určení je dobré zaměstnance stěhovací firmy navádět tak, aby věci rozmisťovali do místností dle vašich představ, ušetříte si tak spousty energie a času následným přesouváním věcí z místa na místo. Vše si předem dobře rozplánujte, čím detailněji tím lépe!

Ještě vás odrazuje u stěhování cena a zvažujte vše zvládnout vlastními silami? Pak myslete na své zdraví a rozvrhněte si celý proces do více dnů, zničená záda vás mohou zcela znehybnit na několik dnů i týdnu a za to žádné peníze nestojí.

Zdroj: Stěhování Praha

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy