- Reklama -magazín

Krátkodobé ubytování i dlouhodobý pronájem bytů v Praze za super ceny!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Hledáte krátkodobé ubytování v hlavním městě nebo i dlouhodobý pronájem? Pravděpodobně největší překážkou bude cena takového ubytování v Praze. Přesto však rovněž v hlavním městě lze sehnat ubytování, které se pohybuje v rozumných cenových relacích a zároveň poskytuje veškerý komfort. Tato nabídka vás může zaujmout, ať už do Prahy cestujete krátkodobě za prací či studiem, nebo se zde plánujete usadit. Pojďme si o tomto finančně zajímavém bydlení povědět něco více.

Levné ubytování pro různé skupiny

V prvé řadě se podíváme na to, o kterém místě vlastně hovoříme. Jedná se o lokalitu Záběhlice, Zahradní město, kde jsou nabízeny nejrůznější ubytovací služby. Ubytování Praha najdete na ulici Topolová 2916/14 na Praze 10 a toto ubytování se nachází v zelené části Prahy.

Lokalita je k ubytování velmi vhodná pro:

  • Jednotlivce
  • Turisty
  • Studenty
  • Dělníky a firmy

Vždy záleží na tom, jaké kategorie ubytování chcete využít. Nabízí se zde jak čistá a bezpečná ubytovna, tak penzion za velmi slušné ceny a k tomu vše s pravidelným úklidem, dostupným stravováním nebo internetem a veškerými službami, které byste očekávali. Pokud jste však jednotlivec nebo cestujete do Prahy v páru a chcete zde setrvat, přitom nemáte mnoho peněz nazbyt, i pro vás je zde velice zajímavá nabídka.

Máte zájem o dlouhodobé ubytování?

Pokud jste se rozhodli, že chcete na této adrese přímo bydlet, také této možnosti můžete využít díky dostupným garsoniérám. Pro dlouhodobější ubytování za rozumné ceny je velmi vhodná garsonka Praha, která navíc nabídne snadnou dostupnost do centra metrem ze stanice Skalka.

Pro pronájem garsonky vám postačí pouze nízká kauce a není potřeba platit nájmy dopředu. Je to vhodné ubytování také pro páry, protože v jedné garsonce mohou být ubytovány až 3 osoby. V okolí navíc máte veškerou občanskou vybavenost. Je to třeba restaurace, pizzerie, jsou zde obchody a lékárna. V blízkosti je rovněž fitness a solárium.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy