- Reklama -magazín

Stylově funkční nábytek do kanceláře i jinam

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Velký výběr kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku najdete v obchodě AC Interier, jež spolupracuje s předními výrobci nábytku a díky tomu může svým klientům poskytnout řadu výhod. V sekci kancelářského nábytku najdete kancelářské židle a křesla, kancelářské stoly, rohové psací stoly, anebo kancelářské skříně. Nábytek je vybaven spoustou bezpečnostních prvků, jež vám zajistí maximální pohodlí a samozřejmě také bezpečí. V sekci školního nábytku se nachází školní lavice, školní židle a skříně do tříd v základních i mateřských školách. Stejně jako kancelářský nábytek, tak i školní nábytek je opatřen bezpečnostními prvky, jež snižují nebezpečí úrazu na minimum.

dresser beside sofa

Výhodný nákup za super ceny

AC Interier, to je ten nejlepší nákup za bezkonkurenční ceny. Udělejte si přehled na našich stránkách a vyberte si z pestré nabídky! Zdravotnický nábytek do zdravotnických zařízení, pečovatelských ústavů a jiných zdravotních středisek poskytuje nejen zdravotnímu personálu, ale samozřejmě také pacientům maximální komfort a udělá z každé ordinace útulné místo. Díky dlouholeté působnosti na českém trhu a letitým zkušenostem nabízíme svým klientům jen ty nejkvalitnější služby a produkty. U zdravotních skříní jsou výsuvné boxy, postele jsou polohovatelné a židle a křesla s výškovou retifikací. Nejen kancelářský nábytek, školní nábytek a zdravotnický nábytek, ale i bytový nábytek od nás zajišťuje jeho majiteli stoprocentní bezpečí a pohodlí.

Nakupujte ještě dnes!

Na českém trhu zastupujeme největší výrobce křesel, židlí, doplňků, kancelářského nábytku, školníhonábytku, bytového a zdravotnického nábytku. Tato skutečnost má řadu výhod především pro naše zákazníky, jimž díky tomu poskytneme řadu slev a akcí. Nejen kancelářská křesla, ale i křesla a židle do zdravotnických zařízení a škol jsou v mnoha provedeních s velkou nabídkou látek a designově propracované a zajímavé. Jsme schopni, po předešlé domluvě, vyrobit vám i atypický nábytek na zakázku. Zboží expedujeme zpravidla do 24 hodin. Jestliže potřebujete poradit s výběrem třeba vhodné kancelářské skříně či zdravotnické skříně, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy