home Bydlení, Služby, Zboží Super vychytávky do kuchyně ušetří čas a budou vás bavit

Super vychytávky do kuchyně ušetří čas a budou vás bavit

Zaujala nás podzimní nabídka firmy Tescoma, a tak jsme se rozhodli se s vámi podělit o možnost ušetřit za nákup a pořídit si některé ze skvělých vychytávek, které tato firma vyrábí. Nutno říct, že právě tato společnost jde skutečně s dobou, nabízí jak kvalitní nádobí, tak mnoho doplňků a spousty jejích výrobků reagují na aktuální trendy. Několik z nich jsme se rozhodli zařadit do dnešního článku.

Máslo zdražilo, co tak si vyrobit vlastní?

Ceny másla se šplhají k absurdním hodnotám, možná vás už také napadlo, vyrobit si máslo doma a proč ne? Můžete zkusit nádobu na přípravu másla a doplnit ji o máslenku, jež vám následně máslo vytvaruje do požadovaného tvaru. Postačí vám jen několik málo ingrediencí, smetana s vysokým obsahem tuku a zakysaná smetana, trocha soli, případně oblíbené bylinky. Za krátkou chvíli získáte máslo, jak od farmáře.

Co knedlíky? Také se vám s nimi nechce nikdy vařit, ale chcete udělat dojem na návštěvu?

Jo, knedlíky, to není pro každého. Tolik nádobí, ruce olepené a nakonec i zbytek kuchyně, ale i na to existuje šikovný pomocník. Forma na knedlíky, do které jednoduše nanesete vytvořené těsto a dáte vařit do hrnce či jen vložíte do mikrovlnné trouby, abyste po chvíli vyndali dokonalý knedlík.

S dětmi třeba na výrobu domácí zmrzliny

Dětská párty to může být kříž, když zábava vázne a děti se nudí. Zkuste je zabavit a vyrobte společně třeba domácí zmrzlinu. Použijte formičky na nanuky a do nich si namixujte, co jen vaše děti mají rády. Může to být třeba oblíbený ovocný jogurt nebo jen pomačkané milované maliny nebo jiné ovoce. Hotové nanuky na sebe nechají chvilku čekat, ale chutnat budou rozhodně skvěle.

Tip na závěr: Věděli jste, že právě Tescoma nabízí ode dnešního dne až do 22. října 20% slevu na všechny nezlevněné produkty v rámci akce Nákupy Ona Dnes? Stačí v závěru objednávky zadat kód NAKUPYPODZIM17 a sleva je vaše 🙂

LivingHome on Facebook
  • 2
    Shares

Napsat komentář