home Služby TANTRA MASÁŽE PRAHA – NECHTE SE HÝČKAT PROFESIONÁLY

TANTRA MASÁŽE PRAHA – NECHTE SE HÝČKAT PROFESIONÁLY

Pravé tantra masáže pražským obyvatelům i turistům, kteří do našeho hlavního města zavítali, poskytují profesionální tantra centra. Jak ale rozpoznat, která zařízení skutečně nabízejí pravé tantrické masáže? Podívejte se, jak má taková masáž, jež vám pomůže se nejen uvolnit, ale i poznat sebe sama, probíhat. O tom, co dalšího vás může naučit, pojednává tento článek.

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK PRO KAŽDÉHO

V pražských tantra studiích se o vás budou starat vyškolení maséři a masérky s mnohaletými zkušenostmi. Na výběr obvykle bývá z více druhů masáží, přičemž některé zahrnují i masáže intimních partií.

Vítáni jsou všichni nezávisle na pohlaví. Záleží jen a pouze na klientovi, zda své tělo svěří do rukou maséra či masérky. Existují i specializovaná studia pro gay a bisexuální zákazníky.

TANTRA MASÁŽE PRAHA – CO JE TANTRA MASÁŽ A JAK PROBÍHÁ?

Tantra masáž je rituál, jehož kořeny nalezneme v Indii. Nejedná se o pouhou erotickou masáž, jejímž cílem je vyvrcholení klienta. Tantrická masáž nemá žádný určitý cíl, ačkoliv se jedná o práci se sexuální energií. Její podstatou je především duchovní a spirituální naplnění, uvědomění si sebe sama a své sexuality a prohloubení intimního prožívání. Více informací najdete v tomto článku.

PRŮBĚH MASÁŽE

Samotné masáži předchází rozhovor s masérem. Slouží k navázání vzájemné důvěry a pomáhá nově příchozím zahodit ostych. Jeho součástí jsou obvykle otázky týkající se sexuálního života klienta, ale i problémů mimo sféru sexuality. Klient a masér si také musí nastavit hranice. Například ženy si často nepřejí masáž intimních partií, což je nutné masérovi sdělit.

Poté se klient osprchuje a oblékne do takzvaného sarongu. Následuje zahajovací rituál, který probíhá vestoje, a jehož cílem je vzájemné spirituální spojení mezi masérem a klientem. Masér je při něm rovněž zahalen do sarongu, který však před masáží obvykle sundá.

Na řadu přichází samotná masáž, jež probíhá vleže na podložce. Její součástí je hlazení různými předměty, jako jsou nahřáté ručníky či peříčka, samozřejmě nesmí chybět masážní oleje.

Po ukončení masáže je klient na chvíli ponechán o samotě. Měl by zůstat ležet a nechat doznít své prožitky. Cítí se uvolněný jak po fyzické, tak po psychické stránce, ale zároveň je zaplaven novou energií. Celý tantrický rituál je zakončen krátkým rozhovorem s masérem.

BLAHODÁRNÝ VLIV (NEJEN) NA SEXUÁLNÍ ŽIVOT

Tantra masáže nepřinášejí pouze fyzickou a psychickou relaxaci. Mohou být i formou terapie různých potíží v sexuální oblasti, jako jsou poruchy erekce, problém s předčasnou ejakulací nebo bolestivý pohlavní styk u žen.

Přínosy tantra masáží:

  • Psychické a fyzické uvolnění
  • Léčba erektilních dysfunkcí
  • Prohloubení orgastického prožívání
  • Navrácení sexuálního apetitu

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

Ve studiích zaměřených na tantru je možné si vyzkoušet takzvané vaginální mapování. Jedná se o program pro ženy, které touží po intenzívnějším a kvalitnějším sexuálním prožitku. Jeho přínosem je také rozvoj schopnosti vnímat lásku, radost, smyslnost a štěstí.

Tato technika spočívá v dotecích speciálně školeného pracovníka, jenž provádí velmi jemnou a pomalou masáž podbřišku a genitálií. Tím tato místa zbavuje případné bolesti, napětí a některé zóny naopak stimuluje, čímž dochází k postupnému oživování celé pánevní oblasti.

Techniky vaginálního mapování vychází z předpokladu, že součástí ženských pohlavních orgánů jsou body, které spouští různé negativní emoce. Tyto emoce jsou masáží ventilovány. Výsledkem je plné prožívání sexuality, ženské síly a energie.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář