home Bydlení, Design Teplo v domě v podobě efektních topných těles

Teplo v domě v podobě efektních topných těles

radiátorRetro topení z éry paneláků vás neoslovuje stejně tak jako to nudně ploché, které je v posledních letech nahradilo a potkáváme ho téměř na každém kroku? Chcete mít doma teplo a zároveň nechcete radiátory schovávat různě za nábytkem či závěsy? Pak se poohlédněte po trochu jiném stylu, než který běžně vídáte. Ano, bude o něco dražší, ale…

radiátor do koupelnyJaké jsou možnosti? Zaměříme se na radiátory do pokojů a koupelen. Obývací pokoj stejně tak jako ložnice si zaslouží trochu více stylu než kolik ho nabízejí bílé panely s vlnovkou a koupelnu už také bílý žebřík nebaví. Tak vyrazte do boje proti všednosti a nudě. Dnešní doba přeje barvám a rozmanitým tvarům. A díky tomu se radiátory mohou stát zajímavým designovým prvkem vašeho domu nebo bytu. Stříbrný či matně černý může geniálně ladit do vašeho moderního interiéru.

radiátro do koupelny 2Máte málo místa v dětském pokoji a radiátory byly navrženy tak, že nemáte kam umístit psací stůl? Můžete místo klasického podélného zvolit radiátor, který bude na výšku a vy tím získáte místo pro potřebný nábytek. I koupelně bude slušet moderní topné těleso, stále může mít podobu tolik oblíbeného “žebříku”, jen nemusí jít o bílou klasiku. Zkuste ji rozzářit stříbrnou či zlatavě lesklou ani barev se nemusíte bát, zvlášť pokud je koupelna jednoduššího stylu.

Výrobců, kteří nabízí radiátory nejrůznějších stylů a barev je mnoho, zkuste se inspirovat naším článkem a pak se rozhodněte na základě vašich finančních možností a pak také rozvodů topení. Poraďte se s topenáři, kteří vám řeknou typ přívodu a mohou vám radiátory následně instalovat. Dokáží i zhodnotit, jaká velikost bude pro konkrétní pokoj ideální z hlediska vytápěné plochy.

LivingHome on Facebook
  • 4
    Shares

Napsat komentář