- Reklama -magazín

TOP 10 kuchyňských baterií v poměru cena / kvalita

Mohlo by Vás zajímat

Nejste si jisti výběrem a hledáte odbornou radu? Pokud ano, jste na správném místě. Poradíme vám, jaké kuchyňské baterie jsou aktuálně těmi nejlepšími. A to pokud zohledníme výjimečnou kvalitu a dobrou cenu.

Franke Samoa Chrom

Oblíbený výrobce dřezů vás zaručeně zaujme i nabídkou v tomto konkrétním sortimentu. Právě tato oblíbená dřezová baterie nezklame svým zajímavým designem, který podtrhuje její chromové provedení.

Franke FC 650 Chrom

Moderní a dobře vypadající typ, který na první pohled zaujme dokonalým chromovým provedením. Navíc je tato zajímavá dřezová baterie otočná o 360 stupňů, což výrazně usnadní řadu činností i ve vaší kuchyni.

Franke FC 9541.071 Onyx

Potrpíte si na naprosto jedinečný design? S tímto modelem nešlápnete vedle. Osvědčený výrobce a také granitové provedení spolu s dokonalým designem zaujmou na první pohled.

Franke FC 9547.071 Onyx

Stylový granitový model, který okouzlí svým designem. To ale nejsou jediné klady této baterie. Lákadlem je také možnost otáčení o 120 stupňů, stejně jako možnost využití sprchy.

Sinks Mix 350 P Chrom

Lesklé chromové provedení se hodí do jakékoliv moderní kuchyně. Mezi další přednosti patří možnost otáčení, nebo hlavně vytahovací koncovka, která usnadní omývání téměř čehokoliv.

Franke FP 0408.031 Chrom

Klasika v segmentu baterií. Lesklé chromové provedení zaujme na první pohled, designem skvěle padne do moderních kuchyní a možnost otáčení o 350 stupňů ukazuje její praktičnost.

Franke FP 9900 Černá

Stylová stojánková baterie, kterou je možné otáčet o 360 stupňů. Kromě tohoto unikátu zaujme i svým elegantním moderním designem, který pomáhá dotvářet černá barva.

Franke FC 3834 ATLA Celonerezová

Nerez se dostává do popředí stále více. Potvrzuje to i tento typ stojánkové baterie, která se bude hodit každému, kdo hledá výjimečnost – materiálovou i designovou.

Schock Laios Nerez

Možnost otáčení, stojánkové provedené, a také masivní nerezová ocel. Této baterii díky tomu zaručeně neodoláte.

Franke FC 3635 GAIA Celonerezová

Dokonalá nerezová baterie moderního vzhledu, s možností otáčení o 120 stupňů. Hledáte výjimečnost? Tady ji máte.

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy