- Reklama -magazín

Vánoční výzdoba na poslední chvíli – rychle, vkusně, levně

Mohlo by Vás zajímat

Opět vás letos Vánoce zaskočily tím, jak rychle po podzimu jsou tady? Nemáte ani jeden druh cukroví, žhavíte internet a sháníte na poslední chvíli dárky a vaše děti smutně koukají, že po vánoční výzdobě není opět ani památky? Pak je dnešní článek to pravé čtení pro vás, bude vám inspirací, jak si rychle opatřit tu pravou vánoční atmosféru, za pár korun a navíc zcela originální. Můžete zapojit děti, a tak navíc ještě budete rodičem roku, protože ty budou určitě nadšené.

Vánoční pohlednice a přání

Všichni vaši akční známí a rodina už vám dávno zaslali vánoční pozdravy a vy zatím nemáte poslaný ani jediný? To je sice smutné, ale tentokrát toho využijte, pěkná přání a pohlednice, z letoška i let minulých mohou být krásnou dekorací. Ať už vystavené třeba v knihovně či na policích nebo pěkně rozvěšená na pentlích kdekoliv se vám to bude líbit. Připevnit je můžete kolíčky (ideálně dřevěnými, pokud bude čas, ozdobte je).

Vánoční povlečení

Obývací pokoj i ložnice můžete snadno proměnit ve vánoční kouzelná místa pěkným povlečením. V obýváku postačí pár pěkných povlaků na polštáře vašeho gauče. Do ložnic vyberte pěkné vánoční ložní prádlo a další dekorace nebude vůbec zapotřebí.

Na stůl pěkné prostírání, běhoun či středový ubrus. Pokud nemáte rádi pestré vánoční motivy, zvolte červený ubrus a doplnit jej můžete o nějaké jednoduché papírové ubrousky s jemným zimním dekorem.

Balíčky do rohu i na polici

Krásné balící papíry prodávají na každém rohu, zabalte do některého z nich krabice, ve kterých vám z e-shopů postupně chodí vánoční dárky. K tomu pěkná pentle či větvička jehličí nebo jmelí a máte krásné dekorativní kousky.

Jehličí do vázy i na dveře

Ještě než dojde na zdobení vánočního stromečku můžete svůj domov proměnit v kouzelné místo pomocí trochy jehličí. Pěknou větev do vázy, ozdobit stačí řetězem z popcornu a sušenými pomeranči. Místo věnce může být také větev. Tavnou pistolí na ni přilepte třeba pár oříšků, perníčků a doplňte dlouhou pentlí. Vánoce u vás doma budou zaručeně originální, tak na to buďte náležitě hrdí a užijte si je!

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy