home Design Víme, jak vaší domácnosti dodat jednoduše více světla

Víme, jak vaší domácnosti dodat jednoduše více světla

Je váš byt malý nebo má okna orientovaná na severní stranu, a tudíž je v něm celoročně málo světla? Správně zvolené barvy mohou domov prosvětlit a opticky zvětšit. A nemluvíme jen o barvách na stěnu nebo barvách nábytku, ale také o dobrém výběru interiérových dveří. Byť se to nezdá, jestli do malého prostoru dáte příliš tmavý odstín nebo jemnou bílou, či zda do temné předsíně pustíte světlo prosklenými nebo celoskleněnými dveřmi, hraje velkou roli. 

Denní světlo v celém bytě díky celoskleněným dveřím

Přirozené světlo i do tmavých částí bytu nebo místností bez oken můžete přivést skrz celoskleněné dveře nebo stěny Sapglass od Sapeli. Nejenže tím byt prosvětlíte, ale také opticky zvětšíte, a to především v případě využití čirého průhledného skla. Na výběr je však z mnoha dalších typů skel včetně matných, zabarvených i neprůhledných. Vybírat můžete z celé škály motivů včetně retro stylu, které jsou aplikovány pískováním, gravírováním, digitálním nebo keramickým tiskem. Poslední zmíněná technologie umožňuje potisk také vlastní vámi zvolenou fotografií. 

Světlý interiér díky bílým dveřím

https://www.sapeli.cz/sites/default/files/styles/scale_to_400px/public/inspirace/domino_63_barva_bila_eko.jpg?itok=9d15bZOo

Nejuniverzálnějším řešením do každého domova jsou bílé dveře, které do něj vnáší eleganci, čistotu, harmonii a zachovají jeho světlost. Dveře v bílém provedení mohou být lakované, stříkané, dýhované či laminované, v lesku či matu, hladké či s drážkami a dalšími prvky, zvolit lze variantu plnou anebo prosklenou. V Sapeli najdete mimo jiné i tzv. navalovanou bílou Eko, která využívá ekologicky šetrný proces výroby. Bílé dveře vyrobené touto metodou mají mnoho výhod. Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář