- Reklama -magazín

Vířivé vany – relax po celý rok v klidu domova

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Pojďte se zasnít. Máte za sebou náročný den, konečně se dostanete domů z práce a těšíte se, že budete odpočívat. Proč ale odpočívat pouze v křesle nebo na gauči před televizní obrazovkou? Mít příležitost zapomenout na veškeré problémy a zrelaxovat ve vířivé vaně, to je to, co vás znavené znovu postaví na nohy. Vířivé vany vám umožní užívat si dokonalý relax po celý rok pěkně v klidu domova.

Finská sauna do bytu vás prohřeje do morku kostí

Vlastní zázemí pro důkladné prohřátí těla po náročném dnu vám umožní domácí finská sauna. Finská sauna do bytu, to je střídání pobytu v až na sto stupňů Celsia vyhřáté a párou prosycené kabině s následným ochlazením a odpočinkem. A jak vlastně finské sauny domácí fungují? Ze saunových kamen sálá do vzduchu teplo, které ohřívá pokožku a celé tělo. Pokud tuto proceduru doplníte vonnými esencemi, bude váš zážitek z pobytu v luxusní sauně ještě intenzivnější.

Jak si “prodloužit” bazén

Mít úžasný rodinný bazén je skvělá věc. Možná si ale lámete hlavu nad tím, jak to udělat, abyste si ve svém bazénu mohli ještě lépe zaplavat. Je to jednoduché. Stačí instalovat bazénový protiproud. Váš bazén vám tak nabídne úplně jinou dimenzi. Aniž ho stavebně upravíte, bazénové protiproudy ho dokážou parádně „prodloužit“. Protiproud do bazénu je vynikající doplňkovou bazénovou výbavou. Díky bazénu s protiproudem Endless si budete moci dosyta zaplavat – úplně stejně jako v opravdovém velkém bazénu.

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv zařízení – bazén s protiproudem, vnitřní vířivou vanu nebo finskou saunu do bytu – rozhodně neprohloupíte. Máte-li dostatek prostoru a pár korun na dobrou investici, můžete si doma zřídit vlastní wellness centrum. Pokud se budete o jeho realizaci chtít poradit, neváhejte kontaktovat virivkysauny.cz.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy