home Bydlení, Reality Vlastní dům na klíč za cenu běžného nájmu

Vlastní dům na klíč za cenu běžného nájmu

Bydlení je hned po studiu a zaměstnání dalším aspektem života, který nás dlouhodobě ovlivňuje. Kvalita bydlení je totiž velice zásadní a odráží se v ní mnohem více než jsme si často ochotni připustit. Stejně tak jako je sestěhovaní se dohromady s partnerem či partnerkou důležitým životním krokem je i pořízení vlastního bydlení něčím, co dlouho zvažujeme a plánujeme. Ne každý má to štěstí, aby za hotové nechal postavit dům či koupil byt v novostavbě. Většina obětuje své životní úspory a ještě se na velkou část života zadluží. A pak je více než rozumné se důkladně zamyslet nad tím, jaký dům si pořídit. Dům na klíč, který je oblíbenou variantou, protože nabízí veškerý servis a klient tak přichází doslova k hotovému, nabízí celá řada firem. Vyberte si takovou, která svou transparentní politikou dokáže, že nemá zapotřebí nic skrývat a jejíž ceny jsou férové.

Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. je přesně taková. Nabízí domy, které dokáže postavit v sedmi měsících a to v žádném případě na úkor kvality. Více než třicet domů, ze kterých si vybere skutečně každý, je možné pořídit v nízkoenergetické zděné variantě nebo jako nízkoenergetickou dřevostavbu. Stavební materiály jsou rovněž prvotřídní kvality, pro stavbu zděného domu jsou používány pravé pálené cihly Porotherm, pro dřevostavbu certifikované a prověřené dřevo z Kanady. Domy jsou prostoupeny světlem díky velkým francouzským oknům VEKRA s izolačním trojsklem, střešní systém s více než třicetiletou zárukou spolu se střešní krytinou garantuje kvalitu jménem TONDACH.

Nahlédnete-li pod pokličku, tedy pod střechu, ocitnete se v perfektně navrženém interiéru domu, který nabídne tři ložnice, světlý a prostorný obývací pokoj, luxusní koupelnu, oddělenou toaletu a šatnu. Tento dům na klíč je oblíbený zejména pro svou vnitřní dispozici a dostupnou cenu. Za 3.390.000,- Kč získá totiž klient 103 metrů užitné plochy, s vybavením v podobě plovoucích podlah, podlahového topení v koupelně, která je luxusně vybavená firmou Richter&Frenzel, dveřmi a zárubněmi nejvyšší kvality a ještě mnohem více. Za variantu dřevostavby zaplatí ještě o 500.000,- méně. Bydlení je tak dostupné skutečně každému a s financováním si nemusíte dělat starosti, specialisté z oboru financí vám rádi poradí jak ušetřit a zaplatit jen 11 splátek ročně. Nechte si poradit od skutečných odborníků a změňte svůj styl bydlení k lepšímu jednou pro vždy.DDNK logo finalni

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

LivingHome on Facebook
  • 4
    Shares

Napsat komentář