- Reklama -magazín

Začíná vám být rondon malý? Zkuste následující

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Každý, kdo pracuje v restauraci, to dobře zná. Když se dostaví hlad, je nejlíp, když je po ruce svíčková s pěti knedlíky. Jakmile skončí směna, je třeba to spláchnout třemi dvanáctkami a zakončit jednou zelenou. A výsledek? Ten se dostaví poměrně brzy. Kuchař nebo číšník, to je jedno. Kalhoty začnou škrtit v pase a kuchaři jen stěží dopnou kuchařský rondon přes břicho. Možná neuvěříte, že se takovým koncům dá předejít. Ale jde to.

Snídaně je základ zdravého a štíhlého života

Ještě předtím, než obléknete pracovní oděvy do kuchyně a nazujete pánské zdravotní pantofle, tedy ještě předtím, než začne vaše směna, pořádně se najezte. A i když je to složité, zkuste každé tři až čtyři hodiny zakousnout něco malého (müsli tyčinku, banán, jogurtový nápoj …). Až budete mít zákonnou pauzu na jídlo, tak ji využijte. K čemu? No přece k jídlu! Hezky se k němu usaďte a vnímejte každé sousto. Klidně si přitom svůj rondon povolte.

Vynechejte smažené maso i přílohy

Pokud je to vůbec možné, zkuste maso v přírodní úpravě, tedy nesmažené. A žádná smažená příloha, jen zelenina. Pijte dostatek vody v průběhu celého dne. Uvidíte, že vám vaše pracovní oděvy do kuchyně nikdy nezačnou být malé. Možná je po čase dokonce vyměníte za menší.

Návod platí nejen pro kuchaře a číšníky, ale i pro zdravotníky a další profese

Tento návod skvěle využijí i pracovníci ve zdravotnictví. I tam jsou totiž všichni od rána do večera v jednom kole. Takže kromě obuvi pro zdravotníky (obuv Scholl zdravotní a zdravotní obuv Santé), kromě pracovních oděvů Dickies je třeba pamatovat také na vydatnou snídani ještě předtím, než se do pracovního oblečení obléknete a pracovní obuvi obujete. Vy se postarejte o řádnou snídani a pravidelný přísun potravy v průběhu dne, o vaše oblečení a obutí se postará e-shop totalprotectwhite.cz.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy