- Reklama -magazín

Rychlá půjčka jako pomoc, když je domácnost proti vám

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Je to jako z velmi špatného filmu. V jednom měsíci odejdou na věcnost pračka, rychlovarná konvice, myčka a do toho ještě přijde nedoplatek za elektřinu a pojistka na auto. I když máte finanční rezervu, nemusí stačit a vy rázem řešíte zapeklitý problém. Zatímco bez konvice to ještě vydržíte, bez pračky nikoliv a složenky také nepočkají. Jako nejrychlejší řešení se i vám nabízí nebankovní půjčka. Nebojte se ji využívat kdykoliv potřebujete.

Nebankovní půjčka pomůže, jen když na to máte

Nebankovní online půjčka je nastavena tak, aby pomáhala rychle. Nabízí jen několik tisíc korun, má nastavitelnou splatnost a je dostupná většině lidí. Aby však sloužila svému účelu a pomohla vám vyřešit nenadálou finanční tíseň, musíte si umět spočítat, jestli na ní máte.

Vzhledem ke krátké splatnosti je důležité si spočítat, jak vysoké jsou vaše příjmy a výdaje. Rozdíl mezi nimi je de facto výší vaší půjčky. Bez výpočtů si nikdy nepůjčujte. Pokud to uděláte, riskujete, že vás tento neuvážený krok dostane do dluhové spirály a vše může skončit až u exekutora. Aktuální čísla jsou děsivá: s exekucí se potýká v České republice až 863 000 lidí (více údajů o této nelichotivé situaci se dozvíte zde), byla by škoda se zařadit mezi ně jen kvůli tomu, že se vám nechtělo chvilku počítat.

Jak si půjčit správně?

V první řadě je důležité si poskytovatele prověřit. Půjčku může poskytovat jen ta společnost, která má k tomu speciální licenci. Zjistíte to snadno na webu ČNB. Dále si musíte podle vašich možností nastavit sumu a dobu splatnosti. Když si budete půjčovat poprvé, podívejte se na nabídku od Via SMS s.r.o.

Nabízí totiž půjčku až na 8000 Kč pro první žadatele zcela bez poplatku. Je lepší si vždy půjčit menší sumu a po splacení si vzít půjčku další, než to přepálit a vzít si úvěr na vysokou částku, se kterou budete mít problém. Když se budete řídit těmito jednoduchými pravidly, bude pro vás rychlá půjčka fungovat jako perfektní pomoc vždy, když budete potřebovat.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy