home Bydlení, Design, Interiér, Zboží Chytré a nápadité vychytávky usnadní práci a zpříjemní bydlení

Chytré a nápadité vychytávky usnadní práci a zpříjemní bydlení

Určitě se vám také občas stane, že na internetu narazíte na nějaký pěkný nápad, který se někomu podařilo zrealizovat a o kterém jste přesvědčení, že je naprosto úžasný. I nám se podařilo objevit pár takových a rozhodli jsme se, že se s vámi o ně podělíme.

Místo kompostu a popelnice na bio odpad

Chytré řešení na bio odpad, které můžete využívat přímo ve vaši kuchyni a po 24 hodinách budete mít k dispozici vlastní kompost, kterým můžete spokojeně pohnojit vaši zahrádku. Tenhle nápad se nám také velmi líbil.

Bin turns food into fertilizer

This bin turns food waste into fertilizer in 24 hours.

Posted by INSIDER home on Montag, 23. Januar 2017

 

Tak trochu jiný gaučík

Už dlouho hledáte ideální pohovku, která by splňovala vaše nároky, kterými jsou: menší rozměry, variabilita (nejen barevná) a originalita? Pak vás určitě nadchne následující video. Několik pestře polstrovaných kostek různých tvarů se dokáže v několika málo chvílích proměnit na gaučík, o jakém se vám nesnilo. Asi se úplně nejedná o gauč či pohovky pro každodenní dlouhé sezení u televize, ale nám tento nápad přišel, jako skvělé řešení třeba na terasu či do herny, čekárny a nebo i dětského pokoje, kde si s ním děti mohou hrát vlastně jako s takovou (pravda, trochu drahou) stavebnicí. Co si o něm myslíte vy?

Transforming couch

These blocks transform into different types of couches.

Posted by INSIDER home on Donnerstag, 26. Januar 2017

Je libo poličku?

Studenti z Barcelony navrhli velmi zajímavý policový systém. Jedná se v podstatě o dlouhou řadu jednotlivých dílů, které lze, dle potřeby či snad nálady, skládat a zase rozkládat. Na stěně tak vzniknou police nebo jejich části a zbylé, nepoužité, dílky na stěně tvoří efektně zvlněné pozadí. Velmi jednoduchý nápad, který má ale rozhodně hodně co do sebe.

Wavy, adjustable shelf

This wavy shelf has adjustable teeth.

Posted by INSIDER home on Dienstag, 24. Januar 2017

Chytrý pomocník pro milovníky sushi

Máte rádi sushi, protože věříte, že je zdravé a nebo vám jednoduše jen chutná? Toužili jste někdy zkusit si jej vyrobit doma, snad ani ne proto, abyste ušetřili, ale chtěli jste vyzkoušet něco nového? Pak se podívejte na video, které v krátkosti ukazuje velmi snadný způsob, jak si sushi vyrobit. A že by se za takové kousky nemusel stydět ani velmistr, co říkáte?

Sushezi sushi bazooka shoots sushi rolls

This sushi bazooka shoots out sushi rolls (via Insider Picks).If you want to buy one, use this link. We'll make some money to support our videos: http://amzn.to/2kku7or

Posted by INSIDER on Dienstag, 24. Januar 2017

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář