home Rekonstrukce Digitální dveřní kukátko pomůže zajistit větší bezpečí i v domácnostech seniorů

Digitální dveřní kukátko pomůže zajistit větší bezpečí i v domácnostech seniorů

Funguje sice v podstatě stejně jako model, který si jistě pamatují zástupci starší generace, ale nabídne pár důležitých věcí navíc, bez nichž se dnes už při zabezpečení bytu neobejdeme. S digitálním dveřním kukátkem hned víte, kdo je za dveřmi a můžete pořídit video. Soukromí je plně zajištěno, protože zatímco u starých kukátek šlo alespoň částečně nahlédnout do bytu zvenčí, dnes už nic podobného není možné. A to samozřejmě není poslední velké plus.

Vždycky přesně víte, co se děje za dveřmi

Úhel až 180 stupňů, takže perfektní výhled do celé chodby, o kterém nemusí nikdo stojící za dveřmi nic tušit. Je to tak správně? Jistě, mít neustálý přehled je důležité, i kdyby zrovna přišla pošťačka nebo dobří známí. Digitální dveřní kukátko přináší i možnost propojení s chytrým mobilním telefonem, stejně jako s domácí Wi-Fi. A díky baterii nové generace je zajištěn dlouhodobý a nepřetržitý provoz, takže byt vaší babičky bude střežený doslova ve dne v noci. S hosty si můžete nejprve promluvit, oboustranné audio snadno ubezpečí, že žádná hrozba na chodbě nečeká – nebo naopak donutí trochu více zbystřit smysly. Seniory jistě potěší, že digitální dveřní kukátko může fungovat i jako provizorní časomíra.

Prohlédněte si hosty dobře ještě před odemknutím

Dveřní kukátko s kamerou je velice praktický doplněk každé domácnosti. Během pár vteřin můžete mít jasno, jestli otevřít nebo nikoliv. Důvěřivost malých dětí nebo naopak seniorů je navíc poměrně vysoká, takže tato dodatečná ochrana se hodí všude tam, kde budou tito snadno zranitelní lidé nějakou chvíli sami. Třeba právě osaměle žijící penzisté jsou snadným terčem nenechavců, ale v moderní době naštěstí existuje hodně efektivní způsob ochrany. Zkrátka a dobře, nikdo se skrze líbezné řeči dovnitř nedostane!

Široký sortiment i další elektroniky naleznete na eshopu cel-tec.cz

LivingHome on Facebook
  • 7
    Shares

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář