- Reklama -magazín

Domácí herna s arkádovými hrami? Nic složitého, jen ta cena

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Arkádové hry se staly pevnou součástí dětství mnoha dnes již mužů a žen, a dodnes jsou tyto super hry nádhernou nostalgickou vzpomínkou na doby, kdy hraní her bylo za odměnu a vše nebylo tak snadno dostupné, jako v dnešní době sociálních sítí nebo mobilních her.

Arkádové hry měly i přes svou jednoduchost mnohdy obrovsky vymakané funkce a takový Tetris, což je ve své podstatě opravdu jednoduchá hříčka, je dodnes jednou z nejoblíbenějších her, ve které se pořádají turnaje a má i své Mistrovství světa.

Svoji domácí hernu plnou arkádových her si můžete dneska pořídit a celkem snadno zprovoznit. Arkádové automaty pořídíte prakticky v každém bazaru, jen je bohužel někdy problém s cenou. Zvlášť kousky s legendárními hrami se pohybují v řádech desetitisíců korun, takže si jich pořídit hned několik může peněžence poměrně hodně ulehčit.

Jak je to s výherními automaty? Můžete je mít, ale nesmíte na nich vydělávat

Další variantou, jak si zařídit domácí hernu, je pořízení klasických výherních automatů z kasin a heren. Jen ovšem veliký pozor na to, kdo na automatu skutečně hraje. Pokud by se stalo, že na tomto automatu budete vydělávat jakékoliv peníze, stali byste se provozovatelem hazardní hry, což vyžaduje licenci od Ministerstva financí. Takže pozor na to, i kdybyste si třeba jen zvali přátele, kteří v automatu nechají peníze. Zahrát si mohou, ale pouze bez jakéhokoliv rizika a bez jakýchkoliv reálných vkladů a výher. I při hře zdarma zažijete neskutečné vzrušení a adrenalin, který mnozí srovnávají se sexem, i když vlastně o nic nejde, protože nejde ani vyhrát, ani prohrát.

Samozřejmě pro domácí hru, kdy se chcete jen pobavit, je vše v pořádku, protože nejste provozovatelem hry. Dbejte také na to, aby byl tento automat odříznutý od jakéhokoliv internetového spojení a jednalo se o samostatný přístroj, ze kterého můžete mince kdykoliv vyndat a znovu hrát, případně by se ke hře nemuselo vhazovat vůbec nic a stačilo jen hru zapnout.

Cena těchto automatů se také pohybuje v řádu desítek tisíc za nový kus, starší kusy v bazarech jsou pak levnější a samozřejmě mechanické klasiky se symbolem ovoce vyloženě dodají atmosféru herny.

 

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy