- Reklama -magazín

Dveře SAPELI rukou jen tak neprorazíte. Podívejte se na video

Mohlo by Vás zajímat

SAPELI je synonymum pro kvalitní české dveře. Společnost jako taková na tuzemském trhu působí více než čtvrt století a zakládá si především na precizním provedení a odolných materiálech.

Interiérové dveře z tradičně používané papírové voštiny jsou sice lehké a levné, nicméně je snadno prorazíte rukou, a proto se SAPELI snaží takovýmateriál nepoužívat.

Voština je vhodná spíše do méně používaných dveří, protože netlumí hluk a při nešetrném zacházení se poničí. SAPELI tento materiál používá jen na přání zákazníka, který preferuje nízkou cenu před kvalitou. Společnost Vše pro interiér – APOLO s.r.o. na svém instagramovém profilu zveřejnila video, kde ukazuje, jak je jednoduché prorazit takové dveře pěstí.

Mlátička Radek ukázal, že dveře z papírové voštiny nevydrží


Prodejce dveří SAPELI pojal video humorně, přičemž hlavní role se ujal zaměstnanec Radek, jemuž nikdo neřekne jinak než „mlátička“. Konečně mohl ukázat, co jeho svaly dokážou. Postavil se před dveře z papíru, párkrát do nich bouchl pěstí a udělal v nich díru. Opravdu takové dveře chcete?

Papírová voština nachází uplatnění v levných dveřích, protože se jedná o nenákladný materiál, což je však vykoupeno nižší životností. Takové dveře rozhodně nejsou vhodné jako hlavní, protože se přes ně nezvaný host dostane poměrně rychle. Když už, tak fungují jako dveře od sklepa či komory.

Jaké materiály používá SAPELI?


videa na Instagramu se nejenže zasmějete, ale také se dozvíte zajímavé informace o tom, jaké materiály používá právě SAPELI pro výrobu interiérových a vchodových dveří. Věděli jste například, že vstupní dveře jsou z pyroplexové desky, kterou vyrábí český výrobce, jenž je celosvětovou špičkou v oblasti výroby tohoto materiálu?

Podívejte se na video a pochopíte, proč na kvalitě dveří záleží.

Autor: Josef Míšek ml.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy