- Reklama -magazín

Komu svěřit starosti s pořízením domovní ČOV

Mohlo by Vás zajímat

Řešíte pro svoji domácnost, ať už rodinný dům nebo chalupu, zřízení domovní čistírny odpadních vod? Pokud jste se již o ČOV zajímali, zjistili jste, že je potřeba mít náležitě zpracovaný projekt, vyřídit formality na úřadech, zajistit odborníka z oboru vodohospodářství, zkrátka, že je s tím spojena spousta práce a zařizování. Domovní ČOV je výborná volba, je ekologičtější než například jímka, jen to řešení je náročnější.

Nemusí tomu ale tak být, řešení může být i jednoduché, a to za pomoci společnosti ZAKRA, která se specializuje na projekty domovní ČOV. Připraví vám veškeré podklady, vyřeší i záležitosti na úřadech. Má pro vás komplexní řešení, profesionální přístup, kvalitně odvedenou práci. Odborníci z firmy ZAKRA vám pomohou s výběrem vhodné domovní ČOV, poradí si i s nestandardním řešením.

Podívejte se na webové stránky firmy ZAKRA, jsou zde ukázky projektů domovních ČOV, postupné kroky řešení a skvělé je, že si můžete objednat bezplatnou konzultaci a projednat tak možnosti vašich potřeb. 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy