home Bydlení, Reality, Stavba Francouzská okna jsou nepostradatelným prvkem každého moderního domu

Francouzská okna jsou nepostradatelným prvkem každého moderního domu

dům 14 zadní traktKaždému interiéru sluší dostatek světla a prostoru. Při plánování domu, rsp. jeho dům 14 bočnídispozičního řešení se v první řadě zabývejte tím, pro kolik osob má dům sloužit. Zásadou je, dívat se spíše do budoucnosti. Tedy pokud zatím děti nemáte, ale plánujete je během příštích několika let, pak tomu velikost domu rozhodně uzpůsobte již nyní. Pro čtyřčlennou rodinu je ideální dispozice 5+1, rozvrženo do dvou podlaží, aby byla klidová zóna s ložnicemi oddělená. Vzhledem k současné době, ve které je auto téměř nutností, je dobré mít i vlastní garáž. Ta ochrání auto, ale poskytuje rovněž pohodlí jeho majitelům. A to zejména v deštivých či mrazivých dnech, kdy ušetří čas při čistění vozu od sněhu či námrazy a umožní vám suchou nohou přejít z domu do auta.

Luxusní dům na klíčDenní aktivity rodiny se nejčastěji odehrávají v obývacím pokoji, který se tak stává, spolu s kuchyní, nejvyužívanější částí domu. Tomu by měl odpovídat jeho vzhled. Dostatek světla je dům 14 šedýnutností, to zajistí právě zmíněná francouzská okna. Ta jsou i krásným designovým prvkem domu. Doplněná o efektní fasádu či obklad domu budou pomyslnou třešničkou na dortu (tedy domě). Propojení obývacího prostoru s terasou je ideálním řešením. V teplých měsících, zde budete rádi trávit každou volnou chvilku. Interiér by neměl být zahlcen nábytkem a věcmi. Šatna nebo například důmyslný úložný prostor pod schodištěm zajistí dostatek místa pro všechny nezbytnosti. Technická místnost by neměla chybět v žádném domě, patří do ní pračka se sušičkou a všechny potřeby pro úklid domu, které by jinak byly rozptýleny po celém domě. Vícečlenná domácnost by měla mít k dispozici dvě koupelny a toalety. Podlahové topení v těchto místnostech oceníte zejména v chladnějších dnech. U ložnice a dětských pokojů dbejte na dostatečnou velikost a vzdušnost. Plovoucí podlahy zde zajistí snadnou údržbu a jednotný styl, který je pro celkový dojem velmi důležitý.

Dispozice luxusního domu 14V touze po moderním domě s designovými prvky rozhodně nerezignujte na funkčnost a praktičnost domu. Hledejte takový, který odpovídá parametrům nízkoenergetického domu a jako takový sníží vaše náklady na vytápění a celkový provoz domu. Pokud před zděným domem dáváte přednost dřevostavbě, hledejte certifikovaného výrobce se zkušenostmi s danými technologiemi. Sepište všechny své požadavky a finanční možnosti a zbytek přenechte skutečným odborníkům. Ti vám zajistí kalkulaci, možnosti financování a nízkoenergetický dům na klíč vám postaví za sedm měsíců od vykopání základů. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. se věnuje návrhu a výstavbě zděných domů a dřevostaveb více než 30 let a tyto zkušenosti, spolu s ověřenými technologiemi, jsou zárukou kvality, díky které bude váš dům sloužit i dalším generacím po vás. Dům s dispozicí 5+1+ garáž a užitné ploše 160m² nabízí za neuvěřitelnou cenu 3.990.000,-Kč v nízkoenergetické zděné variantě a 3.390.000,-Kč v provedení Kanadská dřevostavba na klíč. Tyto ceny zahrnují DPH, základovou desku, projektovou dokumentaci, nadstandardní vybavení koupelen, speciálních oken a mnoho dalšího včetně záruk a garancí. Za méně než 10.000,- měsíčně tak můžete své rodině zajistit kvalitní a krásné bydlení!

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář