- Reklama -magazín

Holé stěny interiéru nesluší, jak je oživit?

Mohlo by Vás zajímat

Jste vyznavači minimalismu a nepotrpíte si na drobnosti na poličkách či ve vitrínách, ale zároveň chcete vytvořit útulný domov pro sebe a svou rodinu? Pak určitě nenechte všechny stěny holé. Dnešní článek vám přinese trochu inspirace, jak docílit příjemného prostředí bez pocitu přeplácanosti a přeplněnosti.

Obrazy určitě nejsou out

Pokud si pod pojmem obraz představíte pouze obrazy v robustních rámech, které si pamatujete z bytu vašich prababiček, pak čtete ty správné řádky. Obrazy nemusí být jen starožitné kousky. Stěnám sluší kombinace všech možných stylů rámů a mohou v nich být nejen drahá plátna, ale klidně i pěkné fotografie či malůvky vašich nejmenších. Mapa v pěkném rámu bude také originální ozdobou některé z vašich zdí. Ctíte-li přece klasiku, ale nechcete robustní zdobné rámy, můžete pěkné malby nechat přerámovat dle stylu, který vám vyhovuje.

Plakáty pro každého

Obrazy nejsou to, co hledáte? Pak si nechte vkusně zarámovat nějaké pěkné plakáty. Nestydíte se za svou přízeň ke komiksům a pořiďte si pěkné barevné plakáty Marvel. Jste milovníky staré filmové klasiky? Zarámovaný plakát s Audrey Hepburn bude rozhodně originální dominanto vašeho obýváku nebo pracovny. Rádi cestujete? Pak sáhněte po některém ze zdařilých plakátů vašich oblíbených měst a vytvořte si nad pohovkou vlastní kolekci.

Plechové cedule hrají prim

V dnešní době jsou velmi oblíbené plechové dekorace. Obvykle v retro designu. Obrazy ani plakáty nejsou nic pro vás? Raději byste váš domov proměnili ve skutečně originální místo? Pak právě nástěnné plechové dekorace mohou být tím pravým. Retro design rozzáří i tu nejobyčejnější místnost a dodá jí styl. Kombinace barevných plechových desek různých tvarů a velikostí nabízí dnes mnoho e-shop i kamenných obchodů, vybere si tedy úplně každý.

Nebojte se kombinovat

Zalíbili se vám všechny zmíněné varianty a neumíte si vybrat? Pak se nebojte a směle kombinujte. Pozor na přeplácanost, ale i všechny styly mohou vypadat dobře pohromadě. Stačí jen zvolit nějakou společnou notu, která je bude spojovat. Třeba právě retro styl v různých podobách.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy