- Reklama -magazín

I lesní socha vyřezaná motorovou pilou potěší

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Být doma, v městském bytě od rána do večera, den co den přináší neklid do našich srdcí. Toužíme uniknout panelákové šedi. Toužíme na chvíli splynou s přírodou. Tou nekonečnou krásou, která nás probouzí k životu. Nabíjí nás neskutečnou energií, stejně jako pohled na unikátní dřevěné sochy mistra Radima Sibery, který je pro nás vyřezává motorovou pilou.  Andělé, zvířata, sochy Moai a mnoho dalších výtvorů zdobí nejednu zahradu. Budete chtít opakovat vzrušení, emocionální návrat, ve chvíli, co spatříte jeho sochy nebo se projdete po lese. Najednou při procházce obdivujeme suché kořeny, větve, výhonky v původní podobě. Co někomu přijde nezajímavé nebo samozřejmé, v tom vidí umělec charakter sochy.

Práce se dřevem přináší velkou radost

A vytvořit umělecké dílo, dřevěnou sochu je krásné řemeslo. Lesní sochařství využije každý oddenek, větve, staré pařezy a jiné částí stromu – je nezbytné vytvořit asociativní charakter sochy. Jinými slovy, je třeba se naučit, jak se dívat na povahu materiálu, což samo o sobě je spojeno s obrazem zvířete nebo ptáka či osoby. Lze volně rostlé dřevo použít jako samostatnou dekoraci. Většina majitelů chalup a chat si zamilovala lesní výtvory ze dřeva, těší se z návštěvy výstav majitelů věnující se tomuto druhu kreativity.

Na výstavách je návštěvník spojen s krásou dokonalé přírody

Důležitým zdrojem vývoje chuti a asociativního vidění je komunikace s lidmi, kteří mají zájem o tento druh dekorativního a aplikovaného umění. Je obdivuhodné, co vše lze vyřezat motorovou pilou. Výroba originálních uměleckých děl z dřevěného materiálu se již dávno vyvinula v originální umění. Máte o půvabné dřevěné sochy mistra Sibery zájem? Nekoř nedaleko Orlických hor se těší na vaší návštěvu. Za skvělou cenu si můžete zakoupit unikátní dílo, které nikdo jiný už vlastnit nebude.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy