- Reklama -magazín

Jak se řeší finanční problémy?

Mohlo by Vás zajímat

Není ničím zase až tak neobvyklým, že jsou lidé, kteří nevycházejí se svými příjmy a klidně i co chvíli jim nějaké ty peníze na zaplacení toho či onoho chybí. Příčin, proč jsou na tom dotyční tak, jak na tom jsou, může být celá řada, řešení ale bývá vesměs jediné.

Když už tito nevědí, kudy kam, berou si na překlenutí složité situace půjčky. Aby měli peníze, jimiž zaplatí vše potřebné a pak se dodatečně s tím, kdo je založit, vyrovnají.

Zdá se to být rozumné počínání. Když už člověk nedokáže čas od času vyjít se svými příjmy, zaplatí vše, co má, aspoň z půjček a vyhne se tak cejchu neplatiče, který by mu způsobil klidně i nemalé potíže. Zatímco na vzetí si půjčky a jejím následném splácení nic špatného není.

Samozřejmě za předpokladu, že si člověk dobře vybere. Což ale bohužel nejednou není zase až tak docela pravidlem.

Mnozí lidé si totiž chodí pro půjčku obvykle do banky. Nic proti tomu – jenže usilovat právě o bankovní půjčku je nejednou vrchol naivity. Jakmile má totiž někdo jen velice nízké příjmy či nedobře vypadající daňové přiznání, jakmile má záznamy v registrech dlužníků, exekuci na krku, dluhy a podobné stinné stránky, může se s nadějí na bankovní půjčku rozloučit už v předstihu. A namáhá se tudíž marně.

Daleko lépe je na tom ten z podobně neideálních žadatelů, jenž dává přednost nebankovnímu sektoru. Jistě, všude je něco, ale americká hypotéka bez dokládání příjmů je pro někoho takového přece jenom výrazně dostupnější. U té totiž stačí, aby měl žadatel k dispozici nějakou nemovitost, již by mohl dát do zástavy, plus příjmy postačující alespoň k tomu nejskromnějšímu možnému splácení, a rázem má po starostech. I toto minimum požadavků tu totiž stačí k tomu, aby dotyčný získal rychlostí blesku až sedmdesát procent odhadní ceny před okamžikem zmíněné nemovitosti, a to s možností splácet od jednoho roku až po tři desítky let.

U této hypotéky se navíc neplatí nic předem, smlouva je jednoduchá a bez háčků, úroky jsou příznivé, peníze lze použít na cokoliv.

Čímž se dá zachránit situace, kdykoliv je nečekaně zapotřebí peněz, jichž se člověku nedostává. A tato hypotéka klidně pomůže i vám.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy