- Reklama -magazín

Jaká vrata se budou hodit právě pro vaší garáž?

Mohlo by Vás zajímat

Garážová vrata na vaší garáži už dosloužila nebo jednoduše jen neodpovídají současným požadavkům na bezpečnost, funkčnost a design? Nebo budujete garáž novou a řešíte jaká vybrat? Variant je několik a rozhodně už nebudete muset otevírat těžká, dvoukřídlá vrata, která bude navíc nugarážová vrata dvoukřídlátné zajistit, aby se vám nezačala zavírat ve chvíli, kdy z nich či do nich autem pojedete.

Ačkoliv varianta dvoukřídlých vrat je stále v nabídce, jejich provedení je daleko lepší než tomu bývalo kdysi. Odolnější materiál a v pěkný dekor zajistí, že i tato varianta bude vaší garáži slušet. Je zde ale nutné mít dostatek místa před garáží, aby se měla vrata kam otevírat. Stejně tak je tomu u varianty, kdy se vratové křídlo vyklápí pod strop do prostoru garáže, protože i zde se v určitý moment pevné křídlo vyklopí směrem dopředu a až poté zajede směrem pod strop.

Pokud prostoru před garáží není dostatek nebo není vhodné, aby se vrata otevírala či vyklápěla směrem ven, je potřeba volit taková, která se srolují do prostoru garáže. Taková vrata tvoří dřevěné lamely nebo pozinkové lamely vyplněné polyuretanovou pěnou. Jednotlivé panely vratového křídla jsou spojené panty. Vrata se odsouvají buď pgarážová vrata systém skládacíod strop garáže, nebo do boku garáže, případně po její stěně. Boční varianta je vhodná ve chvíli, kdy pod stropem garáže máte nebo plánujete mít úložné prostory nebo například držáky na kola apod.

Lamely, které tvoří dveřní křídla jsou nabízené v mnoha barevných provedeních a dekorech. Garážová vrata je možné ovládat ručně (klikou) nebo pohonem na dálkové ovládání. Případně je možné je ovládat pomocí aplikace z mobilního telefonu či kódem. Bezpečnost dveřního systému je zajištěna pomocí protipádových pojistek a lamely jsou konstruovány tak, aby nemohlo dojít k přivření prstů. V případe, že se vrata setkají s překážkou, automaticky se zastaví. Při přerušení dodávky elektrického proudu je možnost vrata otevřít či zavřít ručně.

 

 

 

 

______________________________________________________________

Rolovací garážová vrata – od českého výrobce Minirol dodáváme s montáží.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy