- Reklama -magazín

Specialista na geodetické práce

Mohlo by Vás zajímat

Máte představu o tom, na koho se obrátit v případě, že budete potřebovat spolehlivou a kvalitní geodetickou firmu? Specialistou v oboru geodézie je společnost VISIONPLAN-3D. Pomůže vám se zaměřením pozemku pro projekt domu, s vytyčením stavby nebo pozemku, vypracuje vám geometrické plány pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, pro rozdělení pozemku nebo pro vyznačení věcného břemene.

VISIONPLAN-3D řeší také geodetické práce pro podnikatele, tedy stavební a projekční firmy. Umí vytvořit 3D modely, digitální modely terénu, dokumentaci skutečného stavu objektu, polohopisné a výškopisné zaměření, výpočty kubatur a řadu dalších geodetických prací. Specialitou jsou také virtuální prohlídky objektů, a to interiérů i exteriérů.

Společnost VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologie, například laserové skenování, 360° kamery, přístroje pro přesná zaměření a data. Můžete se spolehnout na kvalitně odvedenou práci, rychlost i dostupnou cenu. Podívejte se na webové stránky firmy, můžete si zde také zadat nezávaznou poptávku. 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy