- Reklama -magazín

Koupelnové skříňky řeší úložný prostor pro každou koupelnu

Mohlo by Vás zajímat

Koupelna je místo, kde trávíme relativně hodně času, ať už to přiznáme či nikoliv. Kromě pravidelné hygieny zde provádíme mnohé další činnosti. Zkrášlujeme se zde, to zejména po ránu, přes den využíváme koupelnu i k dalším účelům, jako je praní či sušení prádla, a večer, tehdy opět probíhá běžná večerní očista. Na všechny tyto aktivity potřebujeme dost věcí, které je nutné někam uložit. Poličky jsou prima věc, mohou sloužit i jako dekorativní záležitost, ale jak dojde na praktičnost, jasnou jedničkou jsou koupelnové skříňky. Zapomeňte na klasickou panelákovou galerku v plechovém, případně v plastovém provedení. Zaměříme se na zcela jinou třídu, která vaší koupelně propůjčí luxusní vzhled.

Vybírejte dle velikosti koupelny

Máte-li malou koupelnu, nezoufejte, i sem se vejde praktická a pěkná skříňka. Koupelnové skříňky totiž mají hned několik variant. Na výběr jsou skříňky pod umyvadlo, nástěnné a nebo pak ty volně stojící. Pro koupelnu menších rozměrů bude vhodnější kombinace skříňky pod umyvadlo s tou nástěnnou. Na základní věci, jakými jsou prací a hygienické prostředky, se zde místo bohatě najde, takže se nemusíte obávat.

 

Do velkoryseji pojatých koupelen můžete vybírat z celé série skříněk. Velmi pěkně bude vypadat sestava ze skříňky pod umyvadlo, nad ním umístěné skřínky nástěnné a na každé ze stran doplněné o samostatně stojící skříňku. Jednotný design dokáže i s jinak obyčejnou koupelnou doslova zázraky.

Vnitřní uspořádání skříněk

Koupelnové skříňky se obvykle vyrábí ze středně zahuštěných dřevovláknitých MDF desek z lamina o tloušťce 18 mm. Dekorativní melaminová fólie na povrchu nabízí širokou škálu dekorů, můžete tak vybírat přesně na míru vaší koupelně a její barevné kombinaci. Vždy dbejte na to, aby všechny koupelnové skřínky byly na hranách opatřeny kvalitní PVC hranou. Vlhkost nepronikne do struktury skříněk, a nebude tak docházet jejich poškození.

Co se týká vnitřního uspořádání, to mohou mít skříňky odlišné dle toho, co preferujete. Na výběr jsou klasické skřínky s dvířky a policemi uvnitř, skřínky zásuvkové, ale praktické jsou i ty s košem na prádlo. Ten někdy v koupelnách působí jako rušivý element, zvlášť pokud se stylem příliš odlišuje od zbytku koupelnových doplňků a vybavení.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy