- Reklama -magazín

Láká vás život na cestách bez zbytečných kompromisů?

Mohlo by Vás zajímat

Váš celoživotní sen je kočovný způsob života, ale zároveň si chcete dopřát komfortní bydlení? Nechcete se s rodinou mačkat v malém karavanu a zároveň se ale nechcete vzdát vašeho snu? Představíme vám projekt, který vám dost možná vyrazí dech. Nabízí totiž kombinaci luxusu a nekončící svobody na kolečkách. Kamion se skutečně během krátké chvíle promění v plnohodnotný dům. Že to zní jako z filmu Transformers? Dost možná se jím společnost Dahir Insaat inspirovala.

Dům může mít jedno nebo dokonce i dvě podlaží, stěny tvoří dřevěné desky pokryté 15 centimetrovými ocelovými pláty a jejich dispozici lze možné upravit na přání klienta. Provoz domu zajistí generátor na naftu a každý dům je vybaven přípojkami na odpad, elektřinu i přívod vody.

https://youtu.be/qKB98t-x4IA

Mobilní dům skutečně poskytuje maximum prostoru, nabízí verzi o velikosti více jak 450 metrů čtverečních nebo pak dokonce více než 800 metrů. Takové rozměry nahrávají myšlenkám na různé podnikatelské záměry, které si žádají změnu lokality, ať už z důvodu sezónnosti nebo čistě rodinných důvodů a preferencí.

Tento koncept klade důraz na komfort a zároveň i design. Díky velkému počtu oken zajistí dostatek světla a vnitřní prostor, stejně tak i exteriér domu lze upravit dle konkrétních požadavků klienta. Pozorovat jak se zvláštně vypadající truck podivně zastřešen částmi poskládané střechy postupně mění v prostorné obydlí je skutečně zážitek. Vše je dokonale naprogramováno a zdá se, že se snad ani nemůže jednat o skutečný dům. Nejprve se vysunou podpěry, na které se postupně roztáhne základna v šíři celého domu a na tu se následně začnou skládat jednotlivé stěny. Skládací dům, paráda, jaká asi bude jeho cena? Každopádně nápad je to vskutku geniální, co přijde příště, plavecký bazén do kapsy? Necháme se překvapit.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy