- Reklama -magazín

Léto – čas staveb a rekonstrukcí

Mohlo by Vás zajímat

Léto je perfektní čas na provedení stavby, rekonstrukce nebo stěhování. Není divu, že v létě probíhá také spousta oprav ve veřejném prostoru. Počasí většinou stavařům přeje, světlo je dlouho do noci, nemrzne a do zimy je ještě dost času na to, aby se stavba stihla v pořádku dokončit. Možná, že i vy nějakou dobu přemýšlíte nad tím, že se do podobného projektu pustíte. Pokud je to váš případ, je nejvyšší čas se rozhoupat a pustit se do toho, abyste před zimou mohli mít úspěšně hotovo.

Na zelené louce

Pro rychlou výstavbu domu na zelené louce jsou v posledních letech čím dál tím oblíbenější dřevostavby na klíč. A není se čemu divit. Dřevostavby totiž s sebou přináší hned několik výhod. Samotná výstavba je velmi rychlá, trvá 1 až 4 měsíce, v závislosti na náročnosti projektu a požadavcích na vybavení. Dřevo je přírodní, ekologický a snadno dostupný materiál, který skvěle vypadá a vytvoří příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit dobře. Zároveň má dřevo jako stavební materiál dlouhou životnost a nadstandartní tepelně-izolační vlastnosti, díky kterým ušetříte finance za vytápění během chladných zimních měsíců. Štíhlá konstrukce vnitřních i obvodových stěn šetří prostor na pozemku a v porovnání s klasickými zděnými budovami znatelně zvyšuje využitelný prostor, někdy dokonce až o celou místnost navíc.

Rekonstrukce již stávajících nemovitostí

Možná již svůj dům máte a pouze přemýšlíte, jak by se dal vylepšit. Hlavním takovým vylepšením je bezesporu zateplení fasády. Zateplování fasád přináší nezpochybnitelné úspory nákladů na bydlení, protože zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti budovy. Správně provedené zateplení také zvýší cenu nemovitosti. S odbornou pomocí je možné zateplit všechny budovy, ať už jsou postaveny z plných cihel, nepálených cihel nebo třeba z kamene. A když už budete u toho zateplování, můžete se rovnou pustit i do půdní vestavby a přeměnit starou zaprášenou půdu na útulný pokoj, například pro hosty.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy