home Bydlení MUTEO od SAPELI získalo již třetí ocenění v rámci prestižních designérských soutěží

MUTEO od SAPELI získalo již třetí ocenění v rámci prestižních designérských soutěží

Dveřní systém MUTEO společnosti SAPELI, který byl představen na mezinárodním veletrhu BAU2019 v německém Mnichově se stal držitelem A´DESIGN AWARD 2019 SILVER. Po Red Dot nebo International Design Award se tak jedná o další úspěch tohoto projektu v rámci zásadních designérských soutěží.  

„A‘ Design Award & Competition je pro nás další cennou zpětnou vazbou, která přináší srovnání s celosvětovou konkurencí,” komentuje zisk ocenění Ing. Marek Sedlák, obchodní ředitel SAPELI a dodává: „Naším cílem je udávat směr vývoje a přinášet nové produkty, které musí obstát také v těchto náročných soutěžích.”

A´ Design Award jsou udělována každoročně v mezinárodním měřítku v mnoha kategoriích, nicméně vždy mají jedno společné: zaměřují se na inovace, technologie, design a kreativitu. Jen takové projekty jsou oceněny cenou A‘ Design.

Systém MUTEO je součástí prémiového konceptu SAPELI UNLIMITED společnosti SAPELI určeného pro odbornou veřejnost a architekty. Koncept SAPELI UNLIMITED kombinuje dokonalé technologické možnosti a zároveň schopnosti vytvářet adresně a na míru dle potřeb a přání zákazníka. Více na www.sapeli-unlimited.com.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář