- Reklama -magazín

Nákupem ve stavebninách výrazně snížíte výdaje za stavbu domu

Mohlo by Vás zajímat

Rozhodli jste se pro stavbu domu nebo rozsáhlejší rekonstrukci? Pokud jste se obrátili na stavební firmu, možná vás zarazila předběžná kalkulace. Částku však můžete poměrně snadno snížit – stačí, když si seženete stavební materiál sami. Nákup ve stavebninách vás vyjde mnohem levněji, než když se smíříte s přirážkou ze strany stavebníka.

Levné stavebniny nabízí komplexní sortiment stavebních materiálů – takříkajíc od základů až po střechu. Tak široký sortiment nenabízí ani hobby markety.

Kvalifikovaný prodejce k službám

Z nákupu nemusíte mít obavy, a to ani přesto, že se v sortimentu nevyznáte. Ochotní zaměstnanci vám s výběrem poradí a doporučí vhodné materiály. V sortimentu se dobře vyznají a poradí vám vše, co je třeba. Každé solidní stavebniny vám vyjdou vstříc i s ohledem na cenový limit. Odbornou pomoc oceníte také v případě, když se nebudete moct rozhodnout mezi několika materiály s podobnými užitnými vlastnostmi.

livinghome-cz_hamax_cz_01

Bezkonkurenční ceny

Snad největší výhodou nákupu ve stavebninách jsou nízké ceny materiálů. S trochou štěstí navíc nakoupíte v době, kdy bude požadované zboží ve výprodejové nebo sezónní akci. A jistě vám přijdou vhod také služby v podobě zajištění dopravy.

Kde nakoupíte stavební materiály v Praze?

Ale které konkrétní stavebniny v Praze nabízí výše uvedené benefity? Dobrou volbou jsou stavebniny HAMAX v Praze 5. Sortiment zahrnuje veškeré zdící a izolační materiály, sádrokartonový program, stavební dřevo, fasády a dekorativní omítky, stavební nářadí a pomůcky.

livinghome-cz_hamax_cz_02

Ve stavebninách HAMAX pracují zkušení odborníci, kteří mají sortiment stavebních materiálů v malíku. Pro nové zákazníky jsou připraveny zajímavé slevové bonusy a VIP klientela může počítat s přednostním odbavením. Ať už však nakoupíte za pár set korun, nebo za mnohem větší částku, budete s nákupem spokojení.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy