home Bydlení, Rekonstrukce, Stavba Plastová okna přinášejí komfort

Plastová okna přinášejí komfort

Proč plastová okna na trhu jednoznačně vítězí? Odpověď je jednoduchá; okna v plastovém provedení jsou levnější a nabízejí bezúdržbový provoz. Moderní kování a použití dvojskel či trojskel pak zajišťuje dokonalé izolační vlastnosti a na rozdíl od oken dřevěných jsou plastová okna navíc barevně stálá, tepelně nepropustná a téměř nezničitelná.

Jak jsou na tom plastová okna s kvalitou?

Nemusíte mít obavy. PVC materiály mají dlouholetou tradici, vývoj plastů byl zahájen již v 19. století a první plastové okno bylo vyrobeno v Německu v roce 1954. Zkušenosti s PVC profily pro výrobu oken jsou tedy delší než půlstoletí, takže můžeme směle říci, že se dnes jedná o časem ověřený materiál. Abychom se mohli radovat z úspory, bezúdržbového provozu a vynikajících izolačních vlastností, které plastová okna přinášejí, je nutné přihlédnout, jakým teplotám budou okna vystavena. Je zřejmé, že okna, na které dlouhodobě působí nízké teploty, budou mít menší životnost. Ale to bude i s okny dřevěnými. Abychom mohli maximálně využít příznivých fyzikálních vlastností plastu je důležité, vybrat pro vaše nová plastová okna ten nejvhodnější profil.

livinghome-cz_oknoplastik_cz_01

Jak si vybrat kvalitní plastová okna?

Zde se nevyplatí experimentovat, ale je dobré vsadit na osvědčeného výrobce, který vám poradí, okna vyrobí a správně nainstaluje. Společnost Oknoplastik nabízí kvalitní plastová okna, která vyrábí v České republice a osazuje je německým kováním SIEGENIA-AUBI. Okna jsou zasklena kvalitními izolačními dvojskly nebo trojskly. Okna Oknoplastik mají navíc ve standardním vybavení zdarma mikroventilaci. Jedná se o štěrbinu, která vznikne mezi křídlem a rámem okna. Díky speciálnímu kování ve tvaru nůžek, lze křídlo mírně vyklonit a speciální pojistka zabrání přibouchnutí okna průvanem.

Jestli vás zaujala možnost získat levně kvalitní plastová okna, proklikejte se na stránky Oknoplastik. Zde najdete podrobný ceník a během chvilky si můžete udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce. V nabídce najdete i exteriérové či interiérové dveře.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář