home Bydlení, Design Němý sluha může být nejen skvělým pomocníkem, ale i pěkným bytovým doplňkem

Němý sluha může být nejen skvělým pomocníkem, ale i pěkným bytovým doplňkem

Nebaví vás skládat každý den oblečení do úhledných komínků ihned po té, co dorazíte unavení z práce? Lámete si hlavu nad tím, kamněmý sluha tělo článku 2 dávat našpiněné kalhoty a další věci, které ale ještě není nutné prát? Do skříně mezi ostatní čisté prádlo to není úplně vhodné. Ani pověsit na věšák do koupelny ne. Nabízí se řešení, které rozhodně není novým vynálezem, ale na které se tak trochu zapomnělo. A tím je němý sluha. Báječná věc, která ušetří čas strávený skládáním našpiněného oblečení a následného opakovaného žehlení. Ideální je zejména pro muže, kteří nosí saka, košile a kalhoty s puky. Tento druh oblečení je totiž náchylnější na pomačkání.

němý sluha tělo článkuNěmého sluhu lze pořídit v mnoha různých stylech, barvách i materiálech. Mohou mít podobu jednoduchého věšáku na tyči s pevným ramínkem, ale existují i takové, které mají integrované mnohé další vychytávky. Například šuplíčky na manžetové knoflíčky, hodinky a jiné drobnosti, speciální tyč na kravaty nebo je němý sluha třeba součástí židle. Nápadů a možností je skutečně celá řada, dle náročnosti provedení se samozřejmě odvíjí i cena.

V designovém provedení se potom mohou ceny vyšplhat do desetitisíců, ale ten běžný, který vám zcela jistě poslouží stejně dobře a interiér vaší ložnice či šatny také neurazí, lze pořídit do 1000,-Kč. A pokud jste zruční domácí kutilové, nabízí se ještě poslední možnost. Tou získáte zaručený originál a navíc můžete takového homemade sluhu vybavit vším, co vyhovuje právě vám. Ramínka mohou být třeba tři, na podpůrné tyči mohou být například další háčky nebo kroužky na pásek či kravatu. Kreativitě se zde skutečně meze nekladou. Ušetříte tak spoustu času nekonečným skládáním a ještě si pořídíte originální bytový doplněk!

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář