home Bydlení, Design, Interiér Objevte kvalitní žaluzie vyrobené pomocí nejmodernějších technologií

Objevte kvalitní žaluzie vyrobené pomocí nejmodernějších technologií

Při výběru stínící techniky není dobré experimentovat. Na trhu je řada “výhodných” nabídek, ale nejspolehlivější je vsadit na firmy, které se výrobou žaluzií či rolet již nějaký čas zabývají. Kořeny tradiční firmy K-systém sahají až do roku 1991 a od té doby vyrábí vertikální i horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu a veškerou stínicí techniku, která skutečně funguje.

Horizontální vnitřní žaluzie spolehlivě cloní sluneční svit

Standardní vnitřní žaluzie Basic Design jsou vhodné pro všechny typy oken, včetně oken s izolačním dvojsklem. Horní lišta žaluzie bývá obvykle v odstínech hnědé, v případě dřevoimitací je možná zvolit barvu zlatý dub, světlý dub, mahagon, třešeň, smrk či olši. Lamely žaluzií si můžete zvolit ve standardním, ale i v celostínícím provedení. Žaluzie jsou ovládané kuličkovým řetízkem se spojkou.

livinghome-cz_ksystem_cz_01

Další variantou v nabídce jsou žaluzie K-design, které mají tvar do oblouku. Komfortním a velmi oblíbeným řešením, jež umožňuje i použití elektromotorku, jsou žaluzie Bella. Tento systém je velmi vhodný i pro okna s trojsklem. Žaluzie Bella umí vytvořit velkou a kompaktní stínící plochu.

Horizontální žaluzie vytvářejí pocit soukromí

Pro stará “kastlová okna” a šroubovaná okna jsou nejvýhodnějším řešením horizontální žaluzie Lux. Je možné je instalovat mezi skla a ovládat je kovovou tyčkou. Žaluzie LUX mohou také sloužit i jak interiérový dělící prvek, a pak jsou ovládány tyčkou a šňůrkou.

livinghome-cz_ksystem_cz_02

Dalším kvalitním řešením pro váš interiér jsou žaluzie Diplomat, které nabízejí velmi plynulou regulaci osvětlení. Hliníkové lamely o šíři 50 mm mají tvar písmena U. Tento typ žaluzií je s oblibou používán v kancelářích, restauracích či bankách. Pro milovníky přírodních materiálů společnost K-system připravila žaluzie z bambusu, jež je možné umístit přímo na rám okna, do ostění nebo na stěnu.

Všechny typy žaluzií pro vás společnost K-systém vyrobí přesně podle vašich požadavků a potřeb tak, aby vám přesně padly. V nabídce najdete kompletní stínící techniku, včetně venkovních žaluzií či sítí proti hmyzu.

 

 

 

___________________________________________________________

Sítě proti hmyzu na míruod firmy mk-rolety.cz s prodlouženou zárukou.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář