home Bydlení, Zahrada Zahradní párty v zimě není utopie! Stačí mít fištróna!

Zahradní párty v zimě není utopie! Stačí mít fištróna!

Venku mrze až praští, vy chytáte velkolepou oslavu. Nechcete ale hosty zvát domů, protože víte, jak zle to může dopadnout. Nebo jinak, chcete pro kamarády či obchodní partnery přichystat originální překvapení. Napadalo vás uspořádat venkovní párty? Není to problém, ani když venku paní zima vládne mrazem. Důležité je sehnat řádné vybavení.

Vhodný stan je zárukou teplíčka a pohody

Nikoho nemůžete nutit, aby trávil dlouhé hodiny v mrazu. První, co musíte zajistit, je kvalitní párty stan. Párty stany půjčuje například firma AZrent. V nabídce má malé stany 3 × 3 m, dále větší 6 × 3 m i stan trubkový, který je nejvíce variabilní a vhodný pro všechny typy venkovních akcí. Je výhodou, že AZrent nabízí i veškeré příslušenství ke stanům, jako jsou okapy, kotvící popruhy, osvětlení, stojany na odpadkové pytle či popelníky. Teplo ve stanu zajistíte snadno pomocí externího vytápění. U společnosti lze objednat i montáž a demontáž stanu, takže se o nic nebudete muset starat.

livinghome-cz_azrent_cz_01

Gril a další vybavení

Co by to bylo za venkovní párty bez grilu. I s tím pomůže AZrent. Protože funguje i jako půjčovna grilů na sele. Nabízí i pronájem grilu menších rozměrů, ale volba velikosti grilu jen na vás… firma AZrent je připravena na všechno. V ceně pronájmu není zahrnuto mytí. Pokud se s ním ale nebudete chtít zdržovat, stačí si trochu připlatit a máte po starostech. Zapomenout nesmíte také na posezení. Ideální jsou pivní sety (lavice a stůl).

livinghome-cz_azrent_cz_02

Dokonalá zábava

Chcete, aby se hosté na vaší párty skvěle bavili? Připravte jim hry. Zajímavou zábavou je hra čelovka, kdy hostům dáte na čela papírky (například se jménem pohádkové postavy) a oni musí uhádnout, kým jsou. Ostatní jim mohou odpovídat jen ano či ne. A samozřejmě nesmíte zapomenout na dobré pití. Překvapit můžete třeba exotickými koktejly. Několik receptů najdete v tomto článku.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář