- Reklama -magazín

Policové regály jako designový prvek

Mohlo by Vás zajímat

Dnešní doba si prostě žádá estetické cítění a nepochybně nesmí chybět ani tolik omílaný styl či vkus. Segment gastronomického podnikání není vůbec výjimkou. Každá restaurace, bar či kavárna potřebuje vybavení, kterým přiláká běžného zákazníka a zároveň efektivně využije své prostory. Mohlo by se vám zdát divné, jako takový regál dokáže vůbec být designovým prvkem, ale existuje mnoho způsobů, kterými můžete dosáhnout, že regály přetvoří váš prostor na praktický a stylový.

Právě od toho jsou tu regálové systémy od společnosti RegalSistem. Dnes již skutečně nejde jen a kusy plechu, které drží pohromadě díky šroubům a jsou omezeny barvou či vzhledem. Regály, které společnost nabízí jsou nejen z kvalitní certifikované oceli, ale rovněž poskytují skvělé manévrování v prostoru, které je právě v kavárnách či restauracích velmi podstatné. Kromě zaměření na prostor, který zjistí vaše potřeby a představy, vám společnost poskytne také návrh a poradenství. Vypracuje vám kompletní analýzu a řešení, které je pro vaše zařízení nejvhodnější. Regálový systém tak bude vytvořen na míru dle vaší představy a potřeb zařízení. Regály už dávno nepatří jen do skladu. Díky svému provedení se stávají moderním a stylovým designovým prvkem.

Policové regály se ve vašem zařízení stanou praktickým a lákavým prostředkem. Kromě skladování uloženého zboží na skladě, můžete regály použít jako skvělý prostředek pro potřebný inventář, jako například poháry, šálky, podšálky, talíře, suroviny a podobně. Vysoká nosnost umožňuje, že regály snesou skutečně vysoké zatížení. Policové regály jsou rovněž vhodným místem pro doplňkové zboží, který vaše zařízení nabízí. Regály se tak stanou nejen praktickým pomocníkem, ale i skvělým designovým doplňkem. Jejich univerzální design se dokáže perfektně přizpůsobit jakémukoliv prostředí a dokáže vyhovět vaším požadavkům. ReagalSistem se postará o vše za vás a vytvoří ve vašem zařízení fungující regálový systém ve stylovém provedení.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy